• 43мин

7. Роналдо Сантос (Левски) асистенция - Вандерсон Цунами

• 49мин

7. Йонатан Линдсет (ЦСКА) асистенция - Амос Юга

В 1-та минута красива червена хореография - „напред към победа, за тази публика“.

В 7-та минута фаул срещу Назон не бе отсъден, веднага след това за същото има такъв за Митков?!

В 9-та минута Естрада центрира отдясно, Линдсет се разминава за малко, Хайнц с удар - блокиран.

В 12-та минута центриране в пеналтерията, Махмутович загърбва добре Рикардиньо, Бусато лови.

В 13-та минута Линдсет се преборва със защитник и пробва да прехвърли Андреев, малко над гредата в аут. В същата минута неточен удар на Краев, след това Цунами центрира, Фадига с глава встрани от вратата.

В 15-та минута претенции за изблъскване в пеналта на Естрада от Кордоба, съдията не дава дузпа?!

В 17-та минута Хайнц изпраща топката в мрежата след пас на Назон, но вторият е в засада.

В 19-та минута силен изстрел на Назон над вратата.

В 20-та минута отсъден фаул на Естрада, след като Кордоба направи пръв такъв?!

В 23-та минута неточен удар встрани и над вратата за Естрада.

В 26-та минута Кареасо със страхотна възможност за пас към Естрада, но не успява да го направи добре.

В 29-та минута Шакич пресича страхотно центриране на Уелтън към Рикардиньо.

В 32-та минута ново измислено нарушение срещу Уелтън на Гидженов?!

В 33-та минута центриране от пряк свободен на Митков, Димитров с глава сваля, но извършва фаул срещу Турицов, Краев бие отблизо, Бусато избива, свирено е нарушението на Димитров.

В 36-та минута Назон бие, Цунами блокира, претенции за игра с ръка.

В 39-та минута остро центриране на Уелтън, Рикардиньо се разминава.

В 42-та минута удар отдалеч на Краев, рикошет в Рикардиньо, Бусато хваща. В същата минута Митков бие - блокиран.

В 43-та минута центриране отляво на Цунами, Роналдо с глава намира ъгъла на вратата за 0:1.

В 45+2-та минута центриране от пряк свободен на Хайнц, Андреев се разминава, Махмутович с глава, но Димитров избива.

В 45+6-та минута Турицов с глава бие в аут след корнер.

В 47-та минута след грешка на Линдсет, Уелтън нахлува и бие, но Бусато избива.

В 48-та минута жълт картон за Митков за фаул срещу Хайнц.

В 49-та минута Юга извежда с прехвърлящ пас Линдсет, който овладява между Андреев и Димитров, финтира и с насочен изстрел възстановява равенството 1:1.

В 51-та минута Естрада е изведен от Хайнц и дава на Назон, Петрис го спира за гола в наказателното поле.

В 52-та минута изстрел на Роналдо от малък ъгъл в ръцете на Бусато.

В 54-та минута жълт картон за Хайнц за нарушение срещу Петрис.

В 55-та минута пирошоу в Сектор Г. В същата минута спестен жълт картон за Роналдо за фаул срещу Шакич?!

В 56-та минута играта е спряна за 1 минута заради дима на стадиона.

В 60-та минута Димитров играе с ръка пред наказателното поле, но за Гидженов проблем няма?!

В 61-та минута Естрада извежда страхотно Назон, но той не успява да поведе добре и губи лесно.

В 66-та минута Естрада с глава бие в ръцете на Андреев.

В 67-та минута Краев от дистанция стреля в аут.

В 68-та минута Краев докосва с ръка в наказателното поле, съдията не дава дузпа. Два последователни удара на Назон, единият е блокиран, а другият е в аут.

В 71-та минута Уелтън с пробив между двама отляво и бие в аут.

В 73-та минута Цунами с глава бие след пряк свободен, Махмутович избива.

В 75-та минута след сблъсъци с жълти картони са наказани Юга, Рикардиньо, Димитров и Естрада.

В 76-та минута Краев с глава в аут след корнер.

В 81-та минута Цунами с глава много в аут след ъглов удар.

В 90+1-та минута бърза контраатака на армейците завършва с изстрел на Фаетон в ръцете на Андреев.

В 90+2-та минута жълт картон за Кареасо за пречена на вратаря да започне играта.

В 90+6-та минута Роналдо стига до удар, но Бусато избива.

В 90+7-та минута жълт картон за Бачев за нарушение срещу Фаетон.