• 18мин

19. Апостол Попов (ЦСКА) асистенция - Нилсон Антонио

• 76мин

17. Нусмир Фаич (Мура 05)

ЦСКА​ завърши наравно с отбора на Мура и по този начин отпадна от турнира Лига Европа. Нашите изиграха добро първо полувреме, в което поведоха след гол на Апостол Попов в 18-ата минута. През втората част, обаче съперника организираше опасни атаки и при една от тях Файч, бе оставен непокрит и изравни. Този гол бе достатъчен за словенците, за да продължат напред в турнира.

Армейците започнаха много добре двубоя и непрекъснато организираха атаки към противниковата врата. Във 2-ата минута Антон Карачанаков пробва изстрел от ляво, но не затрудни Дракович. Минута по-късно Анисе напредна добре по дясното крило, стигна до самата аутлиния и подаде към Ицо Янев, който опита триково с пета да отбележи, но ударът бе слаб. В 6-ата минута отново Карачанаков опита късмета си с удар от дистанция, но след рикошет топката попадна право в ръцете на Дракович. В 18-ата след продължителна атака за червените, топката стигна до Нилсон, който с перфектно центриране намери на далечната греда Апостол Попов. Апата не остави никакъв шанс за вратаря и го разстреля с глава за 1:0. Малко след това Христо Янев се пребори за една топка на дъгата на наказателното поле на Мура и стреля мигновено, но бе неточен. Гостите от Словения почти не затрудниха Черни през цялата първа част като опитваха далечни изстрели, които не попадаха в целта.  В 34-ата минута пас от дълбочина намери Присо по левия фланг. Камерунецът овладя на гърди и се освободи от опеката на бранител, напредна и стреля, но спечели само корнер. В 36-ата минута Крамар е предупреден официално от главния рефер. В 36-ата минута Янев опита късмета си, но топката мина над вратата. В 38-ата минута гостите направиха много опасна атака, като Бохар пусна хубав пас към Матич, но в последния момент Попов се хвърли на шпагат и препречи пътя на топката. В 40-ата минута страхотна атака за армейците бе завършена от Христо Янев, като този път ударът бе избит в ъглов удар.

В началото на второто полувреме стеля от далеч, но стражът на Мура спаси.  В 49-ата минута Карачанаков елиминира двама защитника и стреля, но топката премина покрай страничната греда. В 53-ата минута пред гостите се откри най-чистото положение за гол. Бохар бе оставен непокрит и получи подаване в наказателното поле, озовал се сам срещу Черни той стреля, но шутът му мина на сантиметри от дясната греда. В 63-ата минута Присо центрира към Попов, но подаването бе твърде високо за бранителя. В 68-ата минута Присо пое дълго подаване, финтира вратаря, но стреля право в него. Топката попадна в краката на Анисе, той стреля но бранител изби от голлинията. В 70-ата минута хубав удар с левия крак на Карачанаков бе избит от вратаря. В 73-ата минута Ицо Янев бе намерен зад защитата на съперника, стреля от движение, но Дракович изби. В 76-ата минута Мура изравни, след като Файч бе изпуснат от червената защита и с удар по тревата прати топката в мрежата. В 78-ата минута Ангел Грънчов замени Антон Карачанаков. В 78-ата минута пред Тошко Янчев се откри шанс да изравни, но той бе неточен от около 12 метра, пращайки топката в аут.  В 83-ата минута удар на Марушко мина в опасна близост до вратата. До края на мача армейците направиха редица пропуски пред вратата на Мура и така, и не стигнаха до победен гол.