• 36мин

23. Емил Гъргоров (ЦСКА) асистенция - Велизар Димитров

• 72мин

8. Велизар Димитров (ЦСКА)

ЦСКА​ постигна победа и във втората си сериозна контрола от подготвителния лагер в Анталия, след като надигра с 2:1 отбора на Партизан (Белград), воден от немската легенда Лотар Матеус. Мачът се игра на централното игрище в Анталия при непрекъснато променящи се атмосферни условия.

Армейците изнесоха поредната си качествена продукция и успяха да поведат в края на първото полувреме чрез Емил Гъргоров, който се възползва максимално от пас на Велизар Димитров. Димитров отново бе сред най-добрите на терена и затвърди това впечатление, като в 72-ата минута отбеляза своя девети гол в контролите, играни в Анталия, с което и подсигури победата над именития ни съперник.

Партизан, които оказаха максимална съпротива на армейците, на моменти преминаващата границите на позволената игра и довела до някои груби нарушения срещу играчите ни, успяха да отбележат почетно попадение 12 минути преди края, след грешка в защитата на ЦСКА.

До края на срещата червените удържаха преднината си и постигнаха заслужена победа, която можеше да има и по-голямо изражение, ако не бе отменен гол на Гъргоров в 59-ата минута.

16-а мин. - Тодоров и Димитров открадват една топка от играчите на Партизан и започват акция по дясното крило. Велизар извежда Брито в удобна позиция, но той е повален.

21-а мин. - Велизар центрира топката в наказателното поле след изпълнение на пряк свободен удар по дясното крило. Там Карлос се разминава на сантиметри с топката и пропуска да отправи удар.

36-а мин. - ГООЛ!!! 1:0 за ЦСКА! Една изчистена топка от защитата на армейците е подета от вятъра и попада във Велизар Димитров, който с едно докосване я продължава към Гъргоров. Емил Гъргоров се откъсва сам срещу вратаря на Партизан и с диагонален удар го преодолява, за да открие резултата.

59-а мин. - След изпълнение на пряк свободен удар вдясно от вратата на Партизан, топката попада във Велизар Димитров. Той отправя силен удар, отклонен с крак от Гъргоров във вратата на сърбите. Голът обаче е отменен от съдията.

72-а мин. - ГОООЛ!!! 2:0 за ЦСКА! Велизар Димитров се разписа за армейците!

78-а мин. - ГОЛ за Партизан. Атака на сърбите по дясното крило завършва с центриране в наказателното поле пред Колев, където двама футболисти на Партизан са оставени непокрити. Лазович от воле преодолява Колев.

80-а мин. - Гъргоров получава удобен пас от дълбочина, но сръбски защитник го изправарва пред наказателното поле на Партизан и с хубав шпагат избива топката.Следва бърза контраатака, завършила със силен удар на Савич във вратата на ЦСКА. Колев улавя безпроблемно.