7. Серж Атакай (Сейнт Патрикс Атлетик)

В 4-та минута удар на Кинг встрани от вратата.

В 10-та минута спестен жълт картон на Брокбанк за фаул срещу Туфегджич.

В 26-та минута Шопов пробва да изведе Гарсес, Ананг излиза и лови.

В 30-та минута де Нойер е изведен отляво от Назон, но пасът му е избит в корнер.

В 31-та минута Гарсес финтира отляво и стреля силно, Ананг избива, Вион се бори да довкара, но вратарят хваща малко преди него, след което е и фаулиран от французина.

В 35-та минута жълт картон за Гривости за спиране на топката с ръка.

В 42-та минута Юга центрира отляво, Вион пробва да отправи удар с глава, рикошет и ъглов удар.

В 45-та минута силен шут на Юга отдалеч в аут.

В 46-та минута Назон е намерен в наказателното поле и пробва да се завърти и бие - блокиран.

В 47-та минута Кин се бори в пеналта, но Матей избива в корнер.

В 49-та минута жълт картон за Котър за фаул срещу де Нойер.

В 52-та минута Бреслин с опасно подаване от пряк свободен, но Дойл не успява да уцели, Бусато лови. В същата минута О'Райли с опит за удар, но комично отиграване.

В 54-та минута Шопов е изведен отляво, но не успява да центрира.

В 56-та минута де Нойер прехвърля вратаря с пас, но защитник чисти с глава.

В 59-та минута жълт картон за Бреслин за бавене на време. В същата минута центриране на Бреслин, но Котър остава под топката.

В 61-та минута жълт картон за Брокбанк за реплика към съдията.

В 70-та минута Бамба с пас към Гарсес - карамбол, там играе и Йомов, но защитата избива.

В 71-та минута шут на Форестър в аут.

В 72-та минута де Нойер с пас, Гарсес играе с глава, но слабо.

В 75-та минута след центриране Матей сваля с глава, де Нойер бие, след което ново центриране, Гарсес с глава не успява да направи нещо.

В 76-та минута центриране в наказателното ни поле, Матей пресича, Бусато лови. В същата минута жълт картон за Ленън за фаул срещу Шопов.

В 80-та минута удар на Кинг над вратата.

В 82-та минута Дойл с удар над вратата след грешка на Матей в защита.

В 84-та минута Шопов е изведен от де Нойер и бие в ръцете на Ананг.

В 85-та минута жълт картон за Йомов за нарушение срещу Форестър.

В 86-та минута центриране от пряк свободен в ръцете на Бусато.

В 87-та минута груба грешка на Дончев, връщайки слабо с глава към Бусато, Атакай краде, преодолява вратаря и открива резултата - 0:1.

В 89-та минута Дончев центрира, Линдсет с глава под гредата, Ананг с една ръка избива в ъглов удар.

В 90+3-та минута основателни претенции за игра с ръка в наказателното поле на Гривости, съдията не дава чиста дузпа, след което силен удар на Морено в ръцете на вратаря.

В 90+5-та минута Дончев с пас, Бамба не успява да бие, Морено с акробатика в аут.