• 80мин

20. Константин Мирчев (ЦСКА)

• 83мин

16. Румен Калчев (ЦСКА)

Вторият състав на ПФК ЦСКА отнесе Чардафон с 9:0 (!) в сутрешната контрола, играна от 10:00 часа тази сутрин на стадион Валекс в Трявна. На терена, както предварително бе обявено, треньорът Никодимов пусна играчите, които няма да бъдат титуляри в днешната контрола с Локомотив Русе, като все пак е възможно да видим някои от тях и във втория мач.

Асен Букарев отбеляза първите два гола в 16-та и 30-та минути. В 38-та Христо Янев направи 3:0, а 3 минути по-късно Манчев фиксира крайното за първото полурвеме 4:0.

През втората част на мястото на Манчев в игра с номер 20 влезе Косьо Мирчев, а последната смяна за ЦСКА стана в 60-та минута, когато Иванов замени на вратата Стоян Колев.

Зафиров се разписа в 57-та минута за 5:0. В 76-та Симонович заби шестия гол и по този начин даде начало на силните заключителни минути на ЦСКА. Само 2 минути по-късно се разписа и Тодор Янчев (7:0), а след още две Мирчев вкара осмия гол в мача.

Край на головия празник сложи Румен Калчев в 83-та минута, оформяйки разгромното 9:0.

Около 200 зрители, които уважиха контролата, станаха свидетели на тоталното превъзходство на ЦСКА.

източчник cska.bg

Вторият състав на ЦСКА победи вчера сутринта „Чардафон“ с 9:0. Асен Букарев отбеляза първите два гола в 16-ата и 30-ата минута. В 38-ата Христо Янев направи 3:0, а три минути по-късно Манчев фиксира 4:0, както завърши първото полувреме. Две смени направи Никодимов през втората част - на мястото на Манчев влезе Косьо Мирчев, а на вратата вместо Стоян Колев двубоя доигра Ивайло Иванов. Адалберт Зафиров в 57-ата минута покачи на 5:0, а 20 минути по-късно Симонович вкара шестия гол. За 13 минути футболистите на ЦСКА стигнаха до още три гола, след като точни бяха Тодор Янчев, Мирчев и Румен Калчев.