Турнир: „А“ футболна група 2007/08 (25-и кръг)
На живо по: Канал 1
  • 9мин

99. Ней (ЦСКА)

• 13мин

Начало - около 12000 зрители има по трибуните на стадиона във Варна. ЦСКА тръгва от центъра и ще напада наляво от главната трибуна през първото полувреме

3' - Маркиньос е оставен непокрит, малко пред дъгата на наказателното поле на домакините. Бразилецът пробва силен фронтален удар, но топката минава малко над напречната греда

7' - първа опасна атака и за отбора на Черно море. 31.Мирослав Манолов получава пас на границите на вратарското поле, но стреля в аут

9' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 99.Ней - Петре пробива скоростно отдясно и центрира към далечната греда, където Ней засича за 0:1

13' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 99.Ней - контраатака за ЦСКА. Хубава комбинация отдясно между Петре и Тодоров, който е изведен отдясно и почти от аутлинията намира Ней. Бразилецът вкарва без проблеми от два метра за 0:2

20' - след отбелясването на двата гола, отборът на ЦСКА се прибира в собствената си половина и рачита предимно на контраатаки

21' - първи ЖК в мача. Получава го 28.Маркиньос за нарушение в центъра на терена

26' - ЖК на 31. Мирослав Манолов за нарушение в центъра на терена, при една опасна контраатака на ЦСКА

31' - игрта се води предимно в центъра на терена

33' - пробив на Йордан Тодоров отдясно, който центрира в наказателното поле, но защитата на домакините чисти напред

42' - без опасности и пред двете врати. Черно море се опитва чрез високи центрирани да изненада Ивайло Петров. ЦСКА разчита на контраатаки

45' - една минута добавено време

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - две смени на почивката в отбора на Черно море. Излиза 26.Александър Томаш, в игра 5.Никола Домакинов и излиза 11.Георги Андонов, в игра 28.Маркос да Силва

55' - играта се води предимно в центъра на терена

64' - ЖК на 7.Станислав Стоянов за много грубо нарушение срещу Петре в центъра на терена

67' - невероятен пропуск на Ней. Бразилецът е изведен сам срещу вратаря Карамфил Илчев, но стреля много неточно в аут

70' - смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 99.Ней, влиза 9.Хосе Гарсес

71' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 8.Велизар Димитров, влиза 10.Георги Илиев

72' - ЖК на 30.Александър Александров - Алекс (к) за грубо нарушение в половината на ЦСКА

80' - 8.Рикардо Андре засича едно центриране с глава, но топката излиза в аут

87' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 18.Флорентин Петре, влиза 17.Зе Руи

90' - три минути добавено време