Стадион: Славия (до Руски паметник), София

Неизвестен (Шипка)

• 37мин

Любомир Ангелов (АС 23)

• 46мин

Първото полувреме почва с нападения на АС 23, който за 15 е в  надмощие, без да реализира гол, след това Шипка на свой ред прави нападания и топката се носи към двете врати с бърза, устремна игра на тимовете. АС23 има по-сигурна ансамблова игра и играе с точни подавания и комбинации, докато Шипка разчита на бързите нападения с крилата и дурхове с вътрешната тройка, Зареждат се доста корнери към двете врати като до полувремето АС печели 4, а Шипка два.
Към 25-та корнар, който предизвика кратко меле,  Дермонски избива погрешно една висока топка до горния дирек на врата и тя попада на главата на Кирчо Нихолов, който бележи първия гол за  за Шапка -—1:0.
Веднага след удъра от центъра Дермонски също така отбива несигурно топката до горния дирек, която пада на левия инсайд на Шипка. Последният без мъка праща за втори пъть топката в мрежата — 2.0 за Шипка.
АС23 е в нападения и един шут бит във вратата на Шипка се удари от Ангелов (АС23), който по обичай се беше заврял някъде към голлинията пред вратата.
Левия бек на Ш. бе ударен стопката в слабините и за 10 минути излезе от игра.
Десетина минути след последния гол АС 23 печели фаул, Ангелов получава пас и отблизо бие като бележи първия гол за АС 23 — 2:1 за Шипка.
При жива игра и силни нападения полувремето приключи с тоя голов резултат.
Второто полувреме започна с изравняване на резултата. Още в първата минута след хубава комбинация на нападателите на АС 23, Ангелов със силен ефектен шут праща топката в горния ляв ъгъл на вратата на Шипка — 2:2.
Борбата сега се води за победния гол. АС 23 отпочва последователни нападения, окуражен от изравнителния гол. Няколко опасни положения се създават пред вратата на Шипка. Около 25 минути АС23 доминира. Един шут д, крило праща топката в дирека на вратата на Шипка. Последната е в отбрана и пази застрашената си врата.. След като пропуска да отбележи няколко гола, АС23 отслабва темпото и играта се пренася и води в центъра. В последните 10 минути Шипка на свой ред стяга обръча около вратата на А. С. 23, но безуспешно. АС23 скъсва обръча и наново е пред вратата на Шипка. Последваха по яѣколко хубави нападения към двет врати, извършени с отлични комбинации. Няколко минути преди края бе контузен д, хафбек на
Шипка, който напусна терена. Има опасност от пукване костта на единия му крак. Във второто полувреме АС23 печели
още три корнери, или всичко корнери 7 за АС 23 и 2 за Шипка. При равния резултат 2:2
реферската свирка обяви края на мача. Публиката бе видимо доволна от доброто зрелище което й дадоха двата тима