Турнир: „А“ футболна група 2014/15 (21-ви кръг)

4. Аласан Н'Диайе (Берое)

• 85мин

Дузпа - пропуск

9. Стефан Николич (ЦСКА)

ЦСКА​ претърпя поражение с 0:1 от отбора на Берое Стара Загора при домакинството си от XXІ кръг на А група. Голът за гостите отбеляза Н'Диайе в 75-ата минута, а в 85-ата минута Стефан Николич не успя да преодолее Макенджиев от единадесетметров удар.

Началните минути в мача бяха за футболистите в червено, който започнаха с атаките от първия съдийски сигнал. В 10-ата минута Тончи Кукоч направи хубаво включване по левия фланг, центрира остро, но Пенев изчисти в ъглов удар. В 13-ата минута отново Кукоч тормозеше отбранта на Берое, след като шутира от дистанция, но след рикошет топката излезе в корнер. След неговото изпълнение Венци Василев стреля от далеч, но Макенджиев спаси. В 16-ата минута и гостите от Стара Загора погледнаха към вратата на ЦСКА, като се наложи Дивиш да спасява силен удар на Мапуку. В 24-ата минута и Макенджиев отрази далечен шут, този път на Кукоч. В 28-ата минута Боби Галчев центрира от пряк свободен удар в наказателното поле, но там Василев не игра добре с топката. В 37-ата минута два поредни удара на Н'Диайе минаха покрай вратата на Дивиш.  В добавеното време на първата част Боби Галчев се озова очи в очи с Макенджиев, нанесе удар по топката, но стражът спаси с една ръка. Впоследствие се оказа, че страничният рефер е маркирал засада на халфа.

На полувремето бе направена една промяна в състава на ЦСКА - Жуан Фелипе замени Борис Гакчев. В 56-ата минута бърза атака на ЦСКА премина през Фелипе и Милисавлевич, като последният центрира към Орелиен Жоаким, но нападателят бе изпреварен в последния момент от защитник в зелено. В 58-ата минута нападателят от Люксембург отстъпи мястото си на Стефан Николич. В 59-ата минута Венци Василев напредна по дясното крило, върна остро топката в наказателното поле, но там Милисавлевич не успя да уцели добре топката и я прати в аут. В 63-ата минута играчите в червено имаха претенции за дузпа, след като Джоман игра с ръка, но реферът остави играта да продължи. В70-ата минута Марио Бъркляча бе заменен от Маркиньос. В 72-ата минута Елиаш получи жълт картон след като наруши правилата срещу Василев. В 75-ата минута след центрира от дясно на Костадинов Н'Диайе се измъкна от опеката на Оршулич и с глава прати топката във вратата. Последваха три бързи жълти картона за Сънди и Маркиньос от ЦСКА,и за Джоман от Берое. В 86-ата минута Тони Силва нахлу в наказателното поле на Берое, където бе фаулиран от вратаря и главният съдия посочи бялата точка. За топката застана Николич, който стреля д левия ъгъл на вратата, но Макенджиев демонстрира добър рефлекс изби. В последните минути на мача от изгодна позиция Тони Силва с глава прати топката в аут.