15. Кристиян Малинов (ЦСКА)

• 88мин

10. Давид Симао (ЦСКА)

Начало на мача.

3 минута. Андрей Иван бележи на празна врата след неразбирателство в защитата на ЦСКА.

8 минута. Равностойна игра без положения пред двете врати.

13 минута. Разпокъсана игра. И двата отбора играят в тренировъчно темпо за момента.

15 минута. Силен удар на Густаво от Университатя, топката минава на сантиметри над гредата.

20 минута. Отново Иван бележи след бърза контра през центъра на защитата. Нападателят не остави никакви шансове на Китанов.

26 минута. Нова опасност пред Китанов. След намесата на вратаря топката попадна в румънски футболист, който уцели горната греда.

31 минута. ГООООЛЛЛ!! Скоростна атака на Атанасов и Десподов. Последният намери Милчо Ангелов, който с топовен изстрел под гредата намали резултата.

38 минута. ГОООЛЛЛ!! Никола Колев с топовен шут изравнява.

45 минута. Удар на Рубен Пинто, който минава покрай вратата.

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

46 минута. Чорбаджийски заменя Манолев, Малинов на мястото на Пинто.

52 минута. Добра атака на ЦСКА. Митрович със сетни сили парира удара на Милчо Ангелов.

54 минута. ЦСКА започна активно втората част.

56 минута. Опасен шут от пряк свободен удар, но топката минава покрай вратата на китанов.

57 минута. Антон Недялков заменя Кирил Десподов.

64 минута. Страхотна атака на ЦСКА. Топката стига до Стойчо Атанасов, който шутира в далечния ъгъл, но Митрович с блестяща намеса чисти в корнер.

67 минута. Слави Петров застава на вратата вместо Китанов.

72 минута. Бодуров и Меркадо заменят Кубемба и Дюлгеров.

73 минута. ГООООЛЛЛЛ!!! Малинов препарира Митрович с бомбен шут от 30 м.

75 минута. Симао с перфектен пас сложи топката на главата на Чорбаджийски. Капитанът отправи страхотен удар, но Митрович отново се изяви в най-добрата си светлина.

76 минута. Антов на мястото на Чорбаджийски.

80 минута. Пинто се завръща на терена на мястото на Колев.

88 минута. ГООООЛЛЛ. Пробив на Недялков, който намери Симао на точката на дузпата. Португалецът реализира с лекота във вратата на Митрович.