10. Ивелин Попов (Ботев Пд) асистенция - Мартин Секулич

• 82мин

6. Дилан Мертенс (Ботев Пд) асистенция - Уме Емануел

В 3-та минута Вион с директен изстрел от пряк свободен над вратата.

В 4-та минута Брахими се бори и дава в коридор, Секулич триково извежда Попов, който със силен изстрел от дистанция открива резултата - 1:0.

В 7-та минута Попов е изведен отляво, сваля с глава на Секулич, който от два метра се разминава с удар.

В 13-та минута Брахими с удар отдалеч, Бусато спокойно овладява.

В 17-та минута Попов с пас в коридор към Секулич, Кордоба с прекрасен шпагат го спира.

В 23-та минута Секулич с глава в аут след центриране от пряк свободен.

В 24-та минута Брахими бие, Кордоба го блокира, после Балоянис също стреля в ръцете на Бусато.

В 28-та минута жълт картон за Юга за фаул срещу Брахими.

В 29-та минута жълт картон за Минков и Санянг за сблъскване след спиране на играта.

В 31-та минута Вион центрира от корнер, Кордоба с лош удар с глава. В същата минута Попов получава жълт картон за нарушение срещу Вион.

В 33-та минута Хайнц получава в наказателното поле, бие, но е блокиран от Конте, след това топката е избита, Линдсет и Кареасо бягат към нея, но Ханкич лови пред тях.

В 34-та минута Фаетон дава на Линдсет, Ето'о го събаря и избива, съдията дава само корнер?!

В 36-та минута пас към Секулич, Бусато избива пред него, има и засада.

В 37-та минута Фаетон с пробив отляво и пас назад към Хайнц, той бие, но Ханкич с една ръка вади в корнер.

В 38-та минута страхотно заучено изпълнение на корнер, Вион на Хайнц, който му връща, пас на французина към Фаетон, който бие, но Ханкич вади в ъглов удар.

В 39-та минута Хайнц получава в пеналтерията, преодолява някак Попов и стреля, топката се отбива във външната страна на гредата.

В 43-та минута Хайнц овладява и бие силно, Ханкия избива и топката се отбива в напречната греда. В същата минута претенции след видима игра с ръка на Попов в пеналта, съдията и ВАР не дават чиста дузпа?!

В 45+2-та минута спестен жълт картон за Брахими за фаул срещу Вион?!

В 47-та минута шут на Попов, Бусато хваща.

В 48-та минута жълт картон за Ето'о за нарушение срещу Скаршем.

В 49-та Вион с пас от пряк свободен, Линдсет от воле бие, Ханкич боксира.

В 51-та минута Конте бие, Матай го блокира, след това Балоянис също стреля, Бусато спасява.

В 52-та минута хореография в Сектор Г.

В 53-та минута Хайнц стреля, рикошет, Линдсет се разминава с изстрел от два метра, сериозни претенции за игра с ръка на Тамм, пак няма дузпа?!

В 54-та минута жълт картон за човек от щаба на домакините за протести.

В 56-та минута жълт картон за Брахими за избутване на Кареасо и Бусато преди изпълнение на корнер.

В 57-та минута Попов на Уме, той бие, Кордоба го блокира.

В 58-та минута Перера с глава разтриса напречната греда след корнер.

В 59-та минута с капитанската лента за армейците след смените е Петров.

В 60-та минута Асприля получава от Вион и бие над вратата.

В 61-та минута Фаетон шутира, Минков блокира.

В 68-та минута Ханкич събаря откъсващия се Асприля, нарисуван червен картон не е даден?!

В 69-та минута жълт картон за Конте и Линдсет за реплики.

В 73-та минута Уме на Укаки, който бие, Бусато избива.

В 74-та минута с капитанската лента на домакините след смените е Конте.

В 76-та минута жълт картон за Перера за фаул срещу Асприля.

В 78-та минута Акере изкарва в тъч, но такъв е даден на домакините?!

В 79-та минута Ето'о с пас, Уме с глава стреля в аут на сантиметри.

В 80-та минута Чорбаджийски бие над вратата.

В 82-та минута пас отляво на Уме, Мертенс с шут от границата на наказателното поле прави резултата 2:0.

В 83-та минута жълт картон за Мертенс за сваляне на фланелката след гола.

В 85-та минута Скаршем стреля над вратата.

В 87-та минута спестен жълт картон за Акере за балтия в краката на Чорбаджийски.

В 89-та минута жълт картон за Кареасо за реплика към съдията.

В 90+1-та минута де Нойер и Линдсет с два поредни удари блокирани от защитата в жълто.

В 90+2-та минута Укаки се откъсва сам, Кареасо го застига и спира, Конте овладява, но Бусато хваща.

В 90+3-та минута с капитанската лента за домакините след смяната е Балтанов.

В 90+4-та минута Скаршем към Линдсет, удар с глава в ръцете на Ханкич.