• 56мин

9. Петър Жеков (ЦСКА „Септ. знаме“)

• 62мин

10. Димитър Якимов (ЦСКА „Септ. знаме“)

Футболистите на Черно море започнаха мача с добро самочувствие и това им позволи да водят играта по свое желвиие. Бързите контраатаки, в които се изявиха най-вече Митев и Богомилов, създаваха опасности пред вратата на домакините, а защитата се справяше с нападателите на ЦСКА „Септемврийско знаме“, които в стремежа си да отбележат гол играеха нервно, изпаднаха няколко пъти в примките на изкуствените засади. В 35-та минута Богомилов увенча една  контраатака на своя отбор с гол и Черно море поведе с 1:0. Домакините се хвърлиха в атаки, но до почивката на успяха да променят хода на играта,

Вторите 45 минути обаче бяха опрелелено на състезателите на ЦСКА „Септемврийско знаме“. Влизането на Денев и Атанасов сякаш най-много подейства играта на домакините да стане по-точна, по-съсредоточена и най-важното — по-резултатна. Атаките на домакините принудиха гостите да приемат „боя“ в собственото си поле, а това донесе много опасности пред вратата на Нинов. В 56 та минута Божил Колев спря топката с ръка в наказателното поле и Жеков реализира отсъдената пузпа 1:1. Малко след това в 62-та минута неразбирателство между Василев и вратаря Нинов позволи на Якимов да покачи на 2:1, а в 70-та минута отново Жеков изпрати топката в мрежата на гостите - 3:1.

Двата отбора изнесоха един коректен двубой. а това би трябвало да бъле стимул и за едно добро съдийство. С някои свои решения обаче които ощетиха и двата отбора, съдията, Л. Радунчеов предизвика недоумение по трибуните, за щастие непревърнало се в нещо по-лошо.