21

Уралмаш

(Екатеринбург)

ЦСКА

(София)
Дата: 6 юли 1996 г.
Турнир: УЕФА Интертото 1996 (Група 11 — трети кръг)
Стадион: Централен, Екатеринбург
Треньор на ЦСКА: Георги Василев
 • 20мин

  Гол

  6. Иво Славчев (ЦСКА)

 • 33мин

  Гол

  Литвинов (Уралмаш)

 • 58мин

  Гол

  Литвинов (Уралмаш)

ЦСКА загуби от Уралмаш (Екатеринбург) с резултат 2:1 във футболна среща от Група 11 — трети кръг на УЕФА Интертото 1996 играна на 6 юли 1996 г. на стадион „Централен“ в/във Екатеринбург. Голмайстор за Армейците е Иво Славчев (20′).