02

ФК 1948(СОФИЯ)
Дата: 31 май 2024 г. 20:00 ч.
Турнир: Първа професионална лига 2023/24 - първа шестица (Бараж за евротурнирите)

Талис Енрике
    59′
  • 22
    Реян Даскалов

• 28
    Неделко Пишчевич

• 8
    Педриньо
    85′
  • 10
    Радослав Кирилов
    85′
  • 9
    Бирсент Карагарен
    77′

• 21
    59′
  • 20
    Антонио Вутов

• 17
    Никола Илиев
    77′
  • 99
    Марио Топузов
    85′
  • 25
    Евгений Сердюк
    85′
  • 30мин

28. Неделко Пишчевич (ФК 1948) асистенция - Талис Енрике

• 53мин

8. Педриньо (ФК 1948)

Във 2-та минута Санянг получава от Линдсет и стреля силно, Маринов избива в ъглов удар.

В 3-та минута след неговото изпълнение от Вион, Линдсет с глава встрани от вратата.

В 6-та минута Педриньо отправя удар, но Евтимов лови.

В 9-та минута центриране от пряк свободен на Вион, Линдсет от движение с плонж бие, но Пишчевич чисти.

В 13-та минута жълт картон за Кордоба за фаул срещу Педриньо.

В 15-та минута далечен удар на Талис в аут.

В 17-та минута Хайнц е изведен от Юга, стреля малко над вратата.

В 19-та минута Хайнц бие - блокиран.

В 20-та минута Санянг с пас, Кареасо с глава, но слабо и в ръцете на вратаря. В същата минута Петров изпреварва Кирилов в защита и чисти.

В 21-та минута Вион хвърля от тъча, Хайнц със завъртане и лек удар в ръцете на Маринов.

В 29-та минута Перейра с нещо като удар-пас, но много неточен.

В 30-та минута центриране отляво на Талис, Пишчевич е оставен сам и отблизо открива резултата - 0:1.

В 33-та минута Вион с центриране от пряк свободен, Петров отлично с глава засича топката и изравнява.

В 35-та минута ВАР се намесва и анулира гола заради засада.

В 36-та минута спестен жълт картон за Даскалов за нарушение срещу Фаетон?!

В 38-та минута Хайнц със силен, но неточен изстрел над вратата.

В 40-та минута удар на Линдсет е блокиран. В същата минута Кирилов пробива и бие, Евтимов спасява.

В 41-та минута Фаетон с пробив отляво и остър пас, но защитник избива.

В 43-та минута финтове и изстрел на Талис, Евтимов избива в корнер.

В 45+3-та минута Педриньо отнема топката и надбягва Юга, стреля и улучва страничния стълб в аут.

В 49-та минута Скаршем стреля, но е блокиран.

В 53-та минута шут на Педриньо от пряк свободен от огромна дистанция като изненадва Евтимов и покачва на 0:2.

В 54-та минута жълт картон за Педриньо за сваляне на фланелката.

В 57-та минута Скаршем стреля, но Маринов лови от втория път.

В 58-та минута след смените с капитанската лента за армейците е Петров.

В 61-та минута Скаршем пробива отлично отдясно, за да подаде лошо на Чорбаджийски - топката е избита.

В 62-та минута Вион с удар от дистанция, Маринов хваща. В същата минута Кирилов отляво стреля, но Кареасо блокира.

В 63-та минута Скаршем хитро на Хайнц, той с пас надясно, защитата избива.

В 64-та минута жълт картон за Маринов за бавене на играта.

В 65-та минута спестен жълт картон за Перейра за фаул срещу Хайнц?!

В 66-та минута Скаршем преодолява отлично Перейра и бие малко над вратата.

В 70-та минута Скаршем на Хайнц, следва пас покрай голлинията, няма кой да играе с топката.

В 72-та минута пас отляво на Кареасо, Божинов, Василев и Маринов с кошмарни отигравания, няма кой да се възползва, Хайнц взема, но печели само корнер.

В 73-та минута жълт картон за Карагарен за фаул срещу Кареасо.

В 75-та минута Даскалов със силен шут, Евтимов избива.

В 76-та минута Кареасо отнема и бие, но в ръцете на Маринов. В същата минута след грешка на Кордоба, Кирилов е изведен и бие в аут.

В 77-та минута далечен шут на Вион в аут.

В 79-та минута Илиев бие отдясно, но в аут.

В 80-та минута Фаетон финтира и стреля - блокиран.

В 83-та минута Илиев напада, Евтимов излиза и го спира, но губи топката, Вион овладява. В същата минута жълт картон за Фаетон за фаул срещу Илиев.

В 85-та минута след смените с капитанската лента на гостите е Даскалов.

В 87-та минута Чорбаджийски стреля покрай вратата.

В 88-та публиката нахлува на терена, за да затвърди кошмарния ни вид на всички нива, мачът е прекратен. След известно време мачът е подновен от същата минута.

В 89-та минута пас от пряк свободен, двама в червено се разминават с удар.

В 90-та минута Сердюк е изведен сам срещу вратаря, бие, но Евтимов го спира с крак, рикошет и корнер.

В 90+1-та минута Илиев бие, Евтимов избива. В същата минута Топузов също стреля, пак Евтимов избива.