• 11мин

7. Наско Цеков (ЦСКА II) асистенция - Александър Кожухаров

• 82мин

4. Браян Стефков (ЦСКА II) асистенция - Наско Цеков

Дублиращият отбор на ЦСКА се наложи с класическото 3:0 над тима на Кюстендил. Двубоят от 33-ия кръг на Югозападната Трета лига се игра на 18 май (събота) и стартира в 18:00 часа. Точни за „армейците“ бяха Алесандро Николов (7'), Наско Цеков (11') и Браян Стефков (82').

Среащата подмина под диктовката и доминацията на тима на Стоян Ангелов, като резултатът можеше да бъде дори по-изразителен. Превъзходството на „червените“ бе както териториално, така и игрово, а освен трите попадения положенията пред вратата на Кюстендил бяха поне половин дузина.

През първата част ЦСКА II съумя да отбележи два ранни гола, с които практически да реши мача. Първо в 7-мата минута Алесандро Николов отбеляза след асистенция на Наско Цеков, а 4 по-късно именно Цеков се разписа за 2:0, след голов подаване на Александър Кожухаров.

Второто полувреме предложи на зрителите високо темпо, добри разигравания и положения, а вторият ни тим реши окончателно интригата в мача с третио гол в 82-та минута. Попадението бе дело на Браян Стефков, който получи страхотен пас от Наско Цеков. Така срещата завърши при резултат 3:0 за „червените“.