• 77мин

20. Тиаго Родригеш (ЦСКА) асистенция - Станислав Манолев

• 88мин

11. Станислав Манолев (ЦСКА)

ЦСКА​ победи Берое с 6:0 в последния мач от Първа лига за годината. Двубоят се игра пред празни трибуни на стадион „Българска армия“ заради наказание на армейците.

Кирил Десподов откри резултата в 11-та минута след хубав изстрел от границата на наказателното поле, след като беше изведен отлично от Каранга и защитниците на Берое не можаха да му попречат да се разпише.

В 32-ата минута вратарят на Берое, Перниш, направи глупава грешка, която щеше да му коства гол, но защитникът Хаджиев изби от голлинията удара на Каранга.

Каранга отбеляза и следващите 2 гола след асистенции на Десподов. В 43-та минута Десподов изпревари защитата на Берое и подаде успоредно на Каранга, който само чукна топката във вратата. Във втората на добавеното време на първата част Десподов отново центрира, а Каранга вкара атрактивен гол с гърди.

На почивката двата тима се оттеглиха при резултат 3:0 в полза на червените.

Второто полувреме отново започна активно за ЦСКА, като съдията не отсъди дузпа за нарушение на Желев срещу Николай Будуров. В 52-та минута за трети път Десподов подаде на Каранга, който оформи своя хеттрик.

В 54-тата минута Каранга пропусна сам срещу вратаря на Берое, Перниш, след страхотно извеждащо подаване от Десподов.

Тиаго Родригес направи преднината на тима ни 5:0 в 77-та минута след асистенция на Кевин Меркадо, а в 88-та Станислав Манолев преодоля шест защитника на заралии и оформи разгромната победа с 6:0 на ЦСКА над Берое.