• Гол

Илия Войнов (ЦСКА)

• Гол

Милен Петков (ЦСКА)

В първия си мач от японското турне ЦСКА се срещна с новия член на японската Джейлига „Ависпа“. Теренът е бил отличен, но температу- рата смазваща - 35 градуса на сянка!

По думите на старши треньора Георги Василев е станал жив, хубав мач. Японският футбол е на равнище, което съвсем не е за подценяване, да не забравяме победата на Япония над Бразилия на олимпиадата в Атланта. Играта е била бърза и коректна. Още в първите десетина минути японци- те са водели с 2:0 след груби грешки в защитата. После са отбелязали още един гол и първата част на мача е завършила 3:0.

През второто полувреме Георги Василев е направил 4-5 смени и това се е отразило положително на организацията на играта. Най-напред Войнов е вкарал гол - З:1, а след това се е разписал М. Петков - 3:2.