20. Тиаго Родригеш (ЦСКА)

• 90+6мин

23. Ахмед Ахмедов (ЦСКА) асистенция - Енрике

В 10-та минута пас на Щокер в наказателното поле, Бусато сигурно лови.

В 12-та минута Фрай получава пас от Кабрал и сам срещу Бусато бие супер неточно над вратата.

В 13-та минута Соу с удар от дистанция в ръцете на Николич.

В 15-та минута удар отдалече на Йомов, доста встрани от вратата.

В 17-та минута Пулулу с пас в наказателното поле, Юга чисти в корнер.

В 24-та минута Волфсвинкел стига до топката и центрира, Антов вади в ъглов удар.

В 25-та минута Йомов краде топката на Пулулу и се оказва сам срещу вратаря, удар в ръцете на Николич.

В 32-та минута пас в наказателното поле, Гълъбов се намесва с глава в корнер.

В 34-та минута спестен жълт картон за Падула за фаул срещу Йомов.

В 37-та минута Пулулу с пас в центъра на пелантерията, Щокер е спрян, Бусато лови.

В 38-та минута Мазику е изведен отляво, но не стига до топката.

В 39-та минута Кабрал извежда Волфсвинкел, силен удар, но високо.

В 41-та минута Щокер с далечен силен удар, Бусато спасява.

В 45-та минута жълт картон за Жеферсон за фаул срещу Падула.

В 45+1-та минута ново центриране, отново Бусато с ръце избива, а и е фаулиран.

В 49-та минута жълт картон за Падула за нарушение срещу Санкаре.

В 52-та минута центриране на Щокер, Антов играе сигурно.

В 53-та минута атака на Волфсвинкел, след което Антов избива, Пулулу тръгва да пада по-рано, но съдията дава дузпа за домакините.

В 54-та минута зад топката застава Кабрал и с удар вдясно открива резултата - 1:0.

В 57-та минута удар на Жеферсон от пряк свободен в ръцете на вратаря.

В 58-та минута жълт картон за Гълъбов за фаул срещу Пулулу.

В 59-та минута силен удар от пряк свободен на Кюмерт над вратата.

В 60-та минута Енрике нахлува отляво и подава, Соу се разминава с топката и е задържан, след което и Санкаре бие, но е блокиран.

В 63-та минута удар на Пулулу, рикошет и корнер, а от него Волфсвинкел с удар с глава в аут.

В 64-та минута спестен жълт картон за Алдерете за фаул срещу Тиаго.

В 65-та минута балонно центриране, Матай сваля с глава. Соу не успява да бие добре, топката е изчистена, след което нов директен удар във вратата.

В 66-та минута жълт картон за Мазику за фаул срещу Щокер. Йомов с пас, Санкаре не овладява за добър удар.

В 67-та минута груб фаул на Щокер срещу Мазику, за него съдията спестява жълт картон.

В 68-та минута Соу с опит за акробатика в пеналта, неуспешна.

В 69-та минута ново центриране на Енрике, пак не стигаме до удар.

В 72-та минута Тиаго получава от Юга, преодолява двама и със силен удар долу вляво бележи фамозен гол за равенството - 1:1.

В 75-та минута жълт картон за Санкаре за реплика.

В 83-та минута нов спестен картон за Щокер за фаул срещу Мазику.

В 84-та минута пас на Соу, но няма кой да засече в наказателното поле.

В 85-та минута удар на Соу с глава - слабо.

В 86-та минута Санкаре извежда перфектно Соу, но той е спрян след излишен финт в пеналта.

В 87-та минута жълт картон за Алдерете за нарушение срещу Санкаре.

В 88-та минута Тиаго изпълнява пряк свободен от границата на наказателното поле, топката се отклонява от стената на домакините и влетява в десния горен ъгъл за 1:2.

В 90-та минута Йомов към Енрике, той триково с пета към Санкаре, но топката не стига до последния.

В 90+4-та минута Фрай с удар от дистанция, Бусато лови.

В 90+5-та минута жълт картон за Кюмерт и за Юга за разправии и блъскане.

В 90+6-та минута след изпълнение на пряк свободен топката стига до свободния Енрике, който прави финт и подава чудесно на Ахмедов, който с диагонален удар покачва на 1:3.