24. Костадин Хазуров (ЦСКА)

• 90мин

Червен картон

2. Иван Спахиев (Берое)

Начало на мача - Берое бият от центъра, на стадиона има към 12000 зрители и отлично време за игра

3-а мин. - опасност пред нашата врата. Спахиев получава добра топка по дясното крило, напредва и центрира към точката на дузпата, там Масена Моке прави атрактивна задна ножица, но топката излита встрани от гредата

до 9-а мин. - много динамична, бърза и нахъсена игра и при двата отбора, поредица от атаки, игра предимно в центъра и половината на червените

10-а мин. - Мансур Аянда напредва по дясното крило, подава към Янев, който спира топката на гърди и веднага стреля, но малко над страничната греда

12-а мин. - Жеков от Берое получава добра топка по дясното крило на нападението, вместо да подаде стреля директно към Ивайло Иванов, топката минава близо до десния страничен стълб

15-а мин. - Йордан Тодоров пробива по дясното крило, финтира защитник в зелено, центрира в наказателното поле, там Хазуров опитва с глава да посрещне топката, но се сблъсква с вратаря на домакините и топката е изчистена

19-а мин. Данчо Тодоров отправя с шут по дясното крило топката към Сакалиев пред наказателното поле, той финтира трима в зелено и бие, топаката излита в корнер. След корнера следва разбъркване и нов корнер

21-а мин. - опасност пред вратата на червените: Масена Моке финтира Върбанов по дясното крило, обръща се и центрира към Метушев. Последният се засуети и топката и избита

24-а мин. - постепенна атака на червените. Топката е пред дъгата на наказателното поле у Забавник, той стреля силно над напречната греда

26-а мин. - първи ЖК в мача за 11.Роберт Цаха за грубо нарушение срещу Масенa Моке

30-а мин. - разбъркване пред наказателното поле на Берое, Янев овладява топката, подава на навлезлия отдясно на атаката Тодоров, който стреля в аут

31-а мин. - Гай връща слабо топаката към вратаря ни, той в последния момент я улавя и се сблъсква лошо с нахлулия Моке. За нарушението Моке получава ЖК, а Ивайло Иванов - медицинска помощ

34-а мин. - 1:0 за Берое. Голмайстор е 19.Айзък Куоки. Добър пробив на Масена Моке отляво на наказателното поле, центрира и намира връхлитащия Куоки, който почти от упор обримчва мрежата на армейците

36-а мин. - голям пропуск за изравняване на Сакалиев. Веднага след гола, при контраатака на червените топката е центрирана отляво на наказателното поле и намира Сакалиев сам срещу вратаря, той пробва да го прехвърли с топката, но тя тупва отгоре на мрежата

41-а мин. - поредна опасност пред нашата врата: топката е центрирана отдясно към нахлуващите Моке и Куоки. В последния миг Забавник се спуска и чисти в тъч пред главите на двамата в зелено

44-а мин. - Сакалиев финтира защитник на домакините по дясното крило, извежда Тодоров още по-вдясно, последният центрира, но по земя и вратарят хваща пред краката на трима армейци, готвещи се да отбележат

44-а мин. - ЖК за 2.Иван Спахиев за нарушение срещу Янев

45-а мин.- 1 минута продължение

45+1 мин. - край на първо полувреме

Начало на втора част

46-а мин. - първа смяна в Берое - на мястото на 8.Марио Метушев е влязъл в игра 13.Дино Езе

51-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА! Христо Янев изравнява резултата. Малко изненадващо топката намира Янев, след като Тодоров пробива по дясното крило и отправя топката към точката на дузпата, там я посреща Хазуров и лека я чуква с глава към Янев, който я вкарва без усилие в непокрития от вратаря ъгъл на мрежата

до 57-а мин. - след гола играта на червените е видимо освежена и по-офанзивна.

59-а мин. - пръва смяна при ЦСКА: излиза 20.Мансур Аянда, на негово място леко контузения 8.Велизар Димитров

61-а мин. - Христо Янев извежда Велизар Димитров сам срещу вратаря на Берое. Димитров напредва, но е застигнат и грубо повален в наказателното поле от 14.Георги Николов. Велизар Димитров получава жълт картон за симулация?!

64-а мин. - при светкавичен отговор на домакините, Дино Езе отправя силен удар от границата на наказателното поле към нашата врата. Топката с усилие е отразена от Ивайло Иванов

66-а мин. - втора смяна за армейците: на мястото на 21.Стойко Сакалиев в игра влиза 9.Заков

69-а мин. - ГООООЛ за ЦСКА! Герасим Заков с влизането си удвоява резултата! Велизар Димитров е фаулиран отляво на наказателното поле. Зад топката е Христо Янев, той центрира към трима в червено, най-съобразителен се оказва Герасим Заков, който реализира с глава

В този момент Аспарух Никодимов нахлува на терена, страничният съдия привиква главния рефер, който изгонва старши треньора на Берое и му показва червения картон

72-а мин. - втора смяна в Берое: излиза от игра 10.Румен Калчев, в игра е 6.Людмил Киров

79-а мин. - трета смяна за Берое: на мястото на 19.Айзък Куоки в игра влиза 15.Захари Димитров

В предната минута Герасим Заков бе изведен от терена и се наложи оказване на медицинска помощ, но той отново влиза на терена

80-а мин. - ТРЕТИ ГОЛ за ЦСКА!!! Хазуров!! При пореден пробив на Йордан Тодоров по дясното крило, той центрира както при първия гол към точката на дузпата, там Хазуров с глава отбелязва третото попадение

до 86-а мин. - и при двата тима нивото спадна и мачът се доиграва

88-а мин. - Ибрахима Гай се сблъсква с добрия си приятел Масена Моке, за което е отсъден фаул. Гай отреагира и получава ЖК за реплика

90-а мин. - втори ЖК за 2.Иван Спахиев и съответно ЧК за него при репликиране със съдията

90+1 мин. - трета смяна за армейците: на мястото на Хазуров влиза 4.Маркос Чарас

90+2 мин. - край на играта