• 89мин

25. Жоао Карлош Пинто Шавеш (ЦСКА)

Начало на мача - ЦСКА изпълняват център

3-а мин. - Стефан Костадинов е оставен непокрит в малкото наказателно поле и има отлична възможност да отбележи, но праща топката в аут

7-а мин. - Йордан Тодоров центрира остро по земя от дясното крило, но в наказателното поле на Ботев най-съобразителен е защитникът на домакините Георги Иванов, който чисти

10-а мин. - ново добро центриране отдясно на Йордан Тодоров, Емил Гъргоров успява да овладее топката в наказателното поле, но топката е отнета преди да отправи удар

12-а мин. - центрирана топка в наказателното поле на Ботев първоначално е изчистена от защитата на домакините, но попада право в Тодор Янчев, който от дъгата пред наказателното поле отправя точен удар към вратата на Ботев и принуждава Арсов трудно да избие в корнер

16-а мин. - Велизар Димитров отнема топка по дясното крило и поставя началото на атака за армейците, но влиза в единоборство с играч на домакините

19-а мин. - ГООООЛ за ЦСКА! Голмайстор Христо Янев. След непряк свободен удар топката е изпълнена късо и Христо Янев прави Арсов безпомощен

21-а мин. - Гол за домакините, голмайстор Мариян Германов. Румен Иванов изпълнява отлично ъглов удар в полза на домакините, защитата на ЦСКА е неорганизирана и оставя непокрит Мариян Германов, който бележи

25-а мин. - Румен Иванов пробива в наказателното поле на ЦСКА, където Тодор Янчев е принуден да го фаулира. Съдията отсъжда дузпа за Ботев и показва ЖК на капитана ни

26-а мин. - нов гол за домакините - Марчо Дафчев превръща отсъдената дузпа в гол

29-а мин. - Велизар Димитров пробива успоредна на наказателното поле след което отправя удар с левия крак, минал встрани от дясната греда зад Арсов

31-а мин. - Велизар Димитров е изведен по дясното крило, отправя удар, но топката минава над напречната греда

33-а мин. - ЖК за 4.Стоян Терзиев за нарушение срещу Христо Янев. Отсъден е пряк свободен на около 30 метра от вратата на Ботев, но Янев бие неточно в аут

38-а мин. - дузпа за ЦСКА. 13.Димитър Пашев поваля Евгени Йорданов в наказателното поле. Съдията отсъжда втора дузпа в мача и показва ЖК за Пашев

39-а мин. - Емил Гъргоров изпълнява дузпата, но праща топката право в ръцете на Лилчо Арсов

44-а мин. - след разбъркване в наказателното поле на Ботев топката попада в Гъргоров, който от дъгата на наказателното поле стреля покрай левия страничен стълб

45-а мин. - две минути продължение

45+1 мин. - Емил Гъргоров получава топката по дясното крило, шутира, топката е отбита в тяло на защитник, оттам отново попада в червените, подадена е към Лима, който отправя свиреп удар към вратата на домакините, минал на сантиметри в аут

45+2 мин. - край на първо полувреме

Начало на 2 полувреме Една смяна за армейците: на мястото на 10.Лима влиза в игра 20.Жоао Паоло Брито

48-а мин. - центриране на Янев от корнер праща топката към Гай, който се разминава на сантиметри от топката, оставен сам на метри от голлинията

49-а мин. - отлично извеждащо подаване на Брито към Велизар Димитров отдясно на нападението на армейците. Димитров напредва и шутира силно, но Арсов избива

51-а мин. - дузпа за ЦСКА. Велизар Димитров е спънат в наказателното поле от 19.Недко Миленов, който получава ЖК за нарушението си

52-а мин. - Гъргоров изпуска втора дузпа за армейците, Арсов за втори път в мача успява да спаси удара му

57-а мин. - ЖК за 30.Йордан Тодоров, който с високо вдигнат крак закача лицето на Георги Иванов

60-а мин. - втора смяна за армейците: на мястото на 30.Йордан Тодоров влиза 9. Родриго Соуса

62-а мин. - добра атака по лявото крило на Ботев, топката е центрирана към 10.Иван Караманов, който стреля опасно, на ударът е спасен от Ивайло Иванов

64-а мин. - Янчев центрира в наказателното поле, където Гъргоров с глава отправя опасен изстрел, отразен от Арсов в корнер

67-а мин. - ЖК за 10.Иван Караманов от домакините за нарушение срещу Брито в центъра на игрището

69-а мин. - трето попадение за Ботев. След груба грешка на Гай и Карлос в центъра на защитата ни, Марчо Дафчев изкача сам срещу Ивайло Иванов и с нисък диагонален удар по земя отбелязва

71-а мин. - удар на Гъргоров от пряк свободен удар е спасен с последни усилия от Арсов

76-а мин. - пореден удар към вратата на Ботев, този път от Христо Янев след пряк свободен удар, топката минава на сантиметри от десния страничен стълб

77-а мин. - ЧК за 13.Димитър Пашев. Пашев получава втори ЖК за нарушение срещу Родриго Соуса

79-а мин. - първа смяна за домакините - на мястото на 9.Стефан Костадинов влиза 2.Васил Василев

80-а мин. - ЖК за 29.Ибрахима Гай за грубо нарушение срещу Иван Караманов

85-а мин. - втора смяна за домакините - на мястото на контузения 14.Йонко Неделчев влиза 17.Милен Кунчев

88-а мин. - последна смяна за домакините - на 7.Румен Иванов влиза 6.Даниел Божков

89-а мин. - ЧК за 25.Жоао Карлос, който спира откъсналия се сам срещу Ивайло Иванов Недко Миленов, преминал преди това през цялата армейска защита

90-а мин. - поредна контраатака на Ботев оставя Недко Миленов сам срещу Ивайло Иванов, но нападателят на Ботев изпуска

90-а мин. - 4 минути продължение

90+2 мин. - ЖК за 2.Васил Василев за грубо нарушение срещу Янчев