• 24мин

18. Самюел Супрайен (Ботев Пд) асистенция - Тодор Неделев

• 29мин

8. Тодор Неделев (Ботев Пд)

В 5-та Жеферсон с центриране от корнер, Матей пробва да бие с пета, топката е избита.

В 6-та минута дълъг пас към Бароан, но Матей му отнема.

В 9-та минута Неделев с пас от пряк свободен, Мазику с глава избива, съдията дава аут.

В 12-та минута далечен изстрел на Гарсес се отбива в краката на Кайседо.

В 13-та минута Бароан е изведен отново, Матей го затваря, а ударът му е уловен от Бусато.

В 17-та минута жълт картон за Пунчец за фаул срещу Гарсес.

В 18-та минута с капитанската лента е Юга. Центриране на Жеферсон към Кайседо, но той извършва фаул.

В 19-та минута Аргилашки е притиснат от Кайседо, отнема му топката, но не успява да овладее и вратарят улавя.

В 20-та минута удар на Мухар от дистанция минава на сантиметри от гредата.

В 21-та минута Конате се откъсва след грешка на Кох, Турицов го забавя, а Кох избива в корнер.

В 22-та минута разбъркване в наказателното поле, Мухар се бори с Мартенс и Генев, накрая Бусато лови, има и засада.

В 24-та минута Неделев подава от ъглов удар и оставения сам Супрайен с глава отблизо открива резултата - 1:0.

В 29-та минута груба грешка на Петров и Мазику, които се сблъскаха, оставя топката на Неделев, който с прецизен шут от дистанция вкарва за 2:0 под плонжа на Бусато.

В 35-та минута груба грешка на Пунчец връща топката към Гарсес, който е спънат в наказателното поле от Супрайен, след това и Вилдсхут бие, Генев избива с ръка. ВАР се намесва.

В 37-та минута съдията сам гледа ситуацията.

В 39-та минута скандално и срамно при две дузли съдията не дава нищо?!?!?!

В 40-та минута Юга играе с глава, съдията дава фаул срещу Рабей, съдията свири откровено за пловдивчани.

В 41-та минута Вилдсхут пробива отляво и шут блокиран от Пунчец.

В 43-та минута двойно подаване между Мазику и Вилдсхут, удар на конгоанеца е блокиран.

В 45-та минута Ето'о пробва да изведен Бароан - неточно.

В 45+3-та минута остро центриране на Ето'о, Бусато боксира, а след това шут на Юга, рикошет и корнер.

В 45+4-та минута балонен изстрел на Неделев. В същата минута Вилдсхут е изведен, Ето'о чисти пред него.

В 45+5-та минута пак Вилдсхут е намерен отляво, Пунчец му избива от краката. От корнера неточен изстрел с глава на армейците.

В 47-та минута Конате с пас отляво, Бароан бие неточно с глава.

В 48-та минута спестен жълт картон за Супрайен за задържане на Кайседо, вместо това жълт картон за Юга за реплика.

В 50-та минута удар встрани от вратата на Вилдсхут, въпреки че имаше и рикошет в защитник. Центриране отляво, топката стига до Неделев, негов изстрел е блокиран от Жеферсон, преди това Бароан се размина с акробатичен удар.

В 52-та минута силен удар на Мазику над гредата.

В 53-та минута Мухар краде топка и подава на Кайседо отлично, силен, но неточен шут на еквадореца, а можеше и да върне към непокрития Мухар.

В 54-та минута центриране на Жеферсон от ъглов удар, Петров с глава в ръцете на Аргилашки.

В 55-та минута жълт картон за Конате за нарушение срещу Гарсес.

В 56-та минута блокиран шут на Юга, след това и пас на Вилдсхут е изваден в корнер.

В 57-та минута Жеферсон вдига от пряк свободен, Петров с глава я сваля, Гарсес със силен удар малко над вратата.

В 68-та минута Гарсес с шут над вратата.

В 66-та минута центриране на Мухар, Супрайен избива с глава пред нападателите. Нов пас от корнер, Морено с глава в ръцете на Аргилашки.

В 67-та минута Мухар пробва удар, блокиран, Конате с прийом в наказателното поле срещу Морено.

В 69-та минута жълт картон за Мазику за реакция при отсъждане на рефера.

В 70-та минута нов спестен жълт картон за Минков за влизане срещу Мазику.

В 71-та минута Чарлз и Супрайен се борят в наказателното поле, след това и Кръстев е свален в наказателното поле, реферът дава фаул за пловдивчани?!

В 72-та минута разбъркване, Конате вдига към Бароан, който играе слабо с глава.

В 73-та минута удар на Вилдсхут, рикошет и ъглов удар.

В 74-та минута с капитанската лента е Рабей.

В 75-та минута Работов изрита Чарлз пред наказателното поле, съдията дава пак в полза на домакините?!?!?!

В 77-та минута Чарлз е намерен от Мазику, бие, но е блокиран.

В 79-та минута неточен шут на Юга.

В 80-та минута спестен жълт картон за Аргилашки за бавене на играта.

В 83-та минута двойно подаване между Вилдсхут и Кръстев, удар на нидерландеца, корнер.

В 84-та минута Току пробива отдясно, Петров и Мазику му пречат, Минков бие в аут.

В 85-та минута бърза атака за жълточерните води до изстрел на Брахими в аут.

В 90-та минута шут на Тонев от пряк свободен в аут.