19. Еуген Трика (ЦСКА)

• 87мин

Автогол

3. Александър Тунчев (ЦСКА)

Всеки момент мачът ще започне. Пламен Марков залага на титулярния си съствав, изключение прави Оливер Ковачевич. Васлуй с оранжев екип

Слънчево, но ветровито време за игра

начало на мача

5' - Голлл за ЦСКА! Гийом Да Зади Една изритана от Тунчев топка силно напред, Гийом се преборва за нея, колкото и да е невъзможна, излиза сам срещу вратаря и бележи!

11' - Втори Гол на ГИЙОМ! - Велизар Димитров се бори за една топка, успява да пусне към съотборник, последва рикошет и тя се насочва към Да Зади, който с удар от воле вкарва втория си гол!

28' - ж.к. за 9. Неагу, който спъва грубо Петре.

35' - тотален териториален превез за ЦСКА. Румънците рядко успяват да направят смислена атака

38' - Трика подава добре на Петре отдясно, който му връща и отново Трика нанася страховит удар, но в страни от вратата

40' - Велизар Димитров центрира в наказателното поле, там на точката на дузпата скача Тунчев и стреля с глава, но топката облизва горната греда

45' - край на първото полувреме

46' - начало на втората част

60' - отлична проява на Ковачевич, който успява да блокира удар на нападател на Васлуй, излязъм сам срещу него, след като Ододжи сбърка една топка

66' - Смяна в ЦСКА. Излиза 15. Роберт Петров, в игра 25. Иван Иванов.

81' - дузпа за ЦСКА!Велизар Димитров се откъсва сам в наказателното поле и е повален грубо, реферът отсъжда 11 метров наказателен удар

82' - 3:0 за ЦСКА голмайстор Трика.Еуген Трика застава зад топката и хладнокръвно я насочва в десния ъгъл на вратаря - 3:0

87' - Румънците намалят резултата след центриране от ъглов удар, Тунчев си отбелязва ефектен автогол