• 78мин

10. Роланд Алберг (ЦСКА) асистенция - Жан Бланко

• 89мин

7. Жан Бланко (ЦСКА) асистенция - Тиаго Родригеш

ЦСКА​ сгази отбора на Верея с 5:0 в първия мач след подновяване на първенството. Мачът се игра на стадион „Трейс арена“ в Стара Загора, а феновете на армейците бяха окупирали и двата сектора.

Мачът започна със силни атаки на армейците, като още във втората минута добър пробив на Десподов по крилото и последвало центринане и удар с глава на Енрике, затрудниха вратаря на старозагорци, който изби в ъглов удар. Само минута по-късно Манолев стреля от 30 метра, топката се спря в Каранга който преодоля вратаря на Верея за 1:0.

В 16-тата минута Десподов проби отдясно, пусна към Каранга, който с педа подаде назад към Енрике. Бразилецът разтреля вратата за 2:0. В 26-тата минута голова атака на червените бе спряна поради засада, от повторенията се видя, че такава няма.

До края на полувремето домакините не успяха да сътворят опасна атака, докато армейците пропиляха положенията които имаха.

Бетонът забъркан от Верея след втория гол се пропука чак в 62-ата минута когато Десподов центрира отдясно, защитник на Верея изпревари вратаря и в опита си да изчисти пусна топката в краката на Каранга. За голмайсторът на ЦСКА не бе трудност да прехвърли вратаря и резултатът стана класически.

В 78-ата минута влезлия две минути по-рано Бланко и Алберг направиха няколко паса помежду си, което изкара втория на голова позиция, Алберг не сгреши в дебютния си мач и вкара за 4:0.

В 89-тата минута Тиаго уникално финтира защитник на Верея, и би силно във вратаря на Верея, топката се отби и попадна в Бланко, който не сгреши и вкара първия си гол за армейците, оформяйки крайният резултат.