1. Йордан Йорданов (Видима)

23. Емил Гъргоров (ЦСКА)

19. Евгени Йорданов (ЦСКА)

Начало - домакините започват от центъра

2-а мин. - корнер за ЦСКА, след опасно центриране в наказателното поле, Муджири пропуска топката, Тодор Янчев я посреща, прави опит да подаде към Емил Гъргоров, но Гъргоров изпуска

5-а мин. - центриране отляво извежда Хазуров на добра позиция почти в токата на дузпата, той стреля и топката минава близо до горния ляв ъгъл на вратата

6-а мин. - 1:0 за ЦСКА!!! Муджири! Амиран Муджири е изведен добре по лявото крило около границата на наказателното поле, той се обръща и стреля по далечния ъгъл на вратата за първото попадение

11-а мин. - първа опасност и пред вратата на червените, след плътен шут на Георги Кьосев

13-а мин. - ЧК за вратаря на домакините 1.Йордан Йорданов. Велизар Димитров е изведен дълбоков наказателното поле на домакините, там вратаря излиза силно напред пред дъгата на наказателното поле, но вместо да отклони с глава, улавя топката с две ръце

14-а мин. - излиза от игра 14. Десислав Русев, на вратата застава резервният бранител на Видима 12. Иван Кънев

16-а мин. - пропуск да отбележи второ попадение за Йордан Тодоров. След грешка в защитата на домакините, една слабо върната топка към Кънев е достигната от Тодоров, той отправя силен удар, топката минава близо до гредата

19-а мин. - след поредна грешка в отбраната на Видима, Христо Янев е изведен добре пред вратата им, финтира вратаря и чуква дълго топката напред, достига си я и центрира обратно към Тодоров, но Йордан Тодоров се засуетява и завършва с неуспех

25-а мин. - ВТОРИ ГОЛ за ЦСКА!! Емил Гъргоров! При добра атака на червените, Велизар Димитров навлиза на скорост към центъра, подава чудесно на добре пласиралия се Емил Гъргоров, който без трудности удвоява резултата

29-а мин. - в последните десет минути, след изгонването на вратаря на Видима Раковски, играта е изцяло в половината на домакините, които само два пъти са преминали центъра, а множеството атаки на червените водят почти винаги да реална опасност пред вратата на Кънев

32-а мин. - при поредна атака за армейците, Муджири отправя мощен удар къв вратата, избит с огромно усилие от Иван Кънев

37-а мин. - Забавник центира по лявото крило към далечната греда, там Йордан Тодоров е сам срещу вратаря, стреля с глава, но над напречната греда

38-а мин. - ЖК за оспорване на съдийско решение на 9.Костадин Башов

42-а мин. - силен удар на Муджири от границата на наказателното поле минава малко над левия страничен стълб

42-а мин. - смяна за ЦСКА: излиза 7.Христо Янев, влиза в игра 4.Маркос Чарас

45-а мин. - ТРЕТИ ГОЛ за ЦСКА! Емил Гъргоров! Хазуров получава топката в наказателното поле, връща към точката на дузпата на Гъргоров, който се разписва за втори път днес

45-а мин. - една минута продължение

В последните десет минути прави добро впечатление, че макар с човек по-малко, домакините не са плътно затворени в своята половина, а играят с активност и динамика

45+1 мин. - край на полувремето

Начало на второ полувреме. Има по една смяна в двата тима: при Видима Раковски излиза 20.Благой Донев, в игра е 17.Анатоли Тодоров; за ЦСКА - излиза 24.Костадин Хазуров, влиза в игра 9.Герасим Заков

51-а мин. - нарушение срещу Велизар Димитров на границата на наказателното поле по дясното крило. Емил Гъргоров изпълнява, но бие твърде високо - аут

58-а мин. - трета смяна при армейците: излиза 6.Адалберт Зафиров, влиза 19.Евгени Йорданов

60-а мин. - силен удар на Янчев от границата на наказателното поле е париран в корнер. Изпълнява Гъргоров, Кънев улавя топката

62-а мин. - Велизар Димитров нацелва лявата греда на вратата, след като нахлува в наказателното поле при поредна атака

63-а мин. - последна смана за домакините: излиза 10.Георги Кьосев, влиза 18.Владимир Мичев

64-а мин. - Гъргоров навлиза по лявото крило в наказателното поле, прави опит за центриране към далечната греда, там се получава разбъркване, след което последва контраатака за домакините, завършила с удар на 9.Башов към нашата врата, а Ивайло Иванов избива в корнер

71-а мин. - поредна многоходова атака на червените. Забавник центрира отляво към Муджири, който стреля от границата на наказателното поле, но топката е избита

76-а мин. - в последните минути играга е предимно в центъра, опити за атаки има и в двата отбора. В тази минута 8.Радулов отправя удар към вратата ни от границата на наказателното поле, изчистена от Гай в корнер

80-а мин. - 4:0 за ЦСКА! Евгени Йорданов! Йорданов пробива отдясно, след двойно подаване отново получава топката и стреля във вратата

84-а мин. - Чарас центрира отляво в наказателното поле, там топката намира Йорданов, който стреля несериозно и неточно

87-а мин. - капитанът на домакините Георги Стойчев уцелва гредата на нашата врата, топката излиза в аут

90-а мин. - една минута продължение

90-а мин. - Велизар Димитров центрира топка в точката на дузпата към Евгени Йорданов, който бие с глава ниско над гредата

90+1 мин. - край на мача