• 79мин

23. Юри Млика (Виктория)

• 83мин

18. Димитри Татанашвили (Виктория)

В драматичен мач, завършил 2:3, отборът на ЦСКА не успя да надвие седмия в чешкото първенство Виктория (Пилзен). Срещата бе изпълнена с интрига от самото начало, а съдията отсъди цели четири дузпи. Две от тях бяха за ЦСКА като втората отсъдена дузпа за нашият тим бе в 89-ата минута, но Чипев пропусна да отбележи и така шансовете за равенство на армейците се изпариха.

Двубоят започна добре за червените, които поведоха още в 18-ата минута. След центриране на Тодор Янчев от пряк свободен удар, нигериецът Кабиру скочи над всички и прати топката в мрежата. В 37-ата минута съдията отсъди първата дузпа в срещата след нарушение на Руи Мигел и чехите успяха да изравнят резултата. Минута преди края на полувремето обаче е отсъдена втора дузпа. Този път в полза на ЦСКА. Зад топката застана Чипев, който отново даде преднина на армейския тим. На полувремето наставникът Димитър Пенев извърши седем смени за разлика от своя колега Павел Върба, който направи само една.

Още в началото на второто полувреме ЦСКА се размина на косъм от ново попадение в своята мрежа. Играчът на Виктория Петер Трап отправи мощно воле, което „облиза“ десният странчичен стълб. Като цяло, явно повлияни от умората, играчите на ЦСКА забавиха темпото през това полувреме и допуснаха гостите да поведат инициативата. В 54-ата минута съдията направи куриоз. След игра с ръка на Ели Маркес в наказателното поле бе отсъдена дузпа в полза на чешкия тим, която в последствие бе отменена. В 79-ата минута след прехвърляне на Беконо резултата бе изравнен. Четири минути по-късно след красиво изпълнение на пряк свободен удар, Даниел Беконо успя да избие топката, но притичалият футболист на Виктория се добра до нея и отбеляза трети гол за своя отбор. Една минута преди края на срещата съдията даде шанс на отбора на ЦСКА да изравни резултата. Той отсъди дузпа в полза на нашият тим и зад топката застана отново Чипев. Този път обаче младият играч прати топката право в гредата и не успя да доведе своя отбор до равенство в срещата.