• 9мин

20. Тиаго Родригеш (ЦСКА) асистенция - Мауридес

• 17мин

6. Рубен Пинто (ЦСКА) асистенция - Борис Секулич

ЦСКА​ спечели с 2:0 срещу Витоша (Бистрица) в мач от втори кръг на Първа лига, играна на националният стадион „Васил Левски“.

Още с началото на мача армейците упражниха териториален натиск, в 9-тата минута Секулич намери с дълъг пас Мауридес в наказателното поле, бразилецът върна назад към Тиаго, който с мощен удар откри резултата. В 16-тата минута след центриране от корнер топката се удари в няколко футболисти и попадна в Рубен Пинто, който от точката за изпълнение на дузпата удвои резултата.

След втория гол футболистите на ЦСКА намалиха темпото и до края на полувремето Витоша имаха две чисти положения, който затрудниха армейските защитници. Полувремето завърши при резултата 0:2 за ЦСКА.

Второпо полувреме започна с по-ниско темпо. В 58-мата минута Секулич намери Мауридес в наказателното, но бразилецът стреля в аут. В 72-рата минута защитник на Витоша върна лошо към вратаря, Тиаго се възползва от ситуацията и напредна към вратата то топката топна точно преди да отправи удар и вратаря на Витоша успя да я хване. В 75-тата минута при контра на ЦСКА Тиаго навлезе в половината на Витоша, центрира пред наказателното поле в краката на Мауридес, който би силно, но неточно. До края на срещата нямаше повече интересни положения и тя завърши с победа на ЦСКА.