9. Тихамер (Вихрен)

• 90+3мин

9. Хосе Гарсес (ЦСКА)

Начало на мача: около 3000 зрители има на градския стадион в Сандански

4-а мин. - центриране на домакините към нашата врата, разбъркване, но Пиргов не греши

до 12-а мин. - игра предимно в центъра на терена без особени опасности пред вратите

13-а мин. - Ненад Настич напредва по дясното крило, но центрира неточно в наказателното поле на Вихрен

20-а мин. - Неи стреля, но топката рикошира в крак на защитник на Вихрен и излиза в аут

22- амин. - Тихамер навлиза в наказателното поле и стреля, топката минава на метър от гредата

25-а мин. - Пряк свободен удар за ЦСКА. Велизар Димитров стреля фронтално срещу вратата, на метър над напречната греда

27-а мин. - Янчев стреля силно от около 20 метра, но топката минава покрай гредата

29-а мин. - Неи опитва технично с пета да стреля от 10 метра, но топката е изчистена в корнер

31-а мин. пропуск на Гъргоров след подаване от Данчо Тодоров метри от голлинията. Бадема стреля на празна врата над гредата

33-а мин. - пореден пропуск за червените, които не преодоляват защитата на домакините при поредна добра атака. Има известно разконцентриране в играта на шампионите

45-а мин.+ 1 - след една минута продължение от съдията, край на първо полувреме

Начало на второто полувреме - една смяна в отбора на ЦСКА на почивката. Излиза 30.Йордан Тодоров, в игра 9.Гарсес

54' - хубаво извеждащо подаване към Гарсес, но Панамецът се засуетява на границите на наказателното поле и топката му е отнета от защитата

59' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 8.Велизар Димитров, влиза 20.Йордан Юруков

60' - масови безредици вътре и извън стадиона, има опасност мача да бъде прекратен. Счупен е и автобуса на ЦСКА, а публиката е замеряна с бомби и камъни

73' - отменен е гол на Вихрен поради засада

80' ГОООЛ ЗА ЦСКААА!!! 99.Неи - Юруков извежда Неи, който от няколко метра бележи за 0:1

81' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 21.Удоджи, вилиза 24.Александър Тонев

84' Гол за Вихрен! 9.Тихамер - оставен е непокрит Тихамер и от няколко метра бележи за 1:1

88' - играта се води предимно в центъра на терена

90' - три минути добавено време

90'+3' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 9.Гарсес - Юруков извежда добре Гъргоров, който сваля с глава за Гарсес. От няколко метра панамеца бележи за 2:1