23. Екундайо Джейоба (Вихрен)

• 88мин

24. Александър Тонев (ЦСКА)

Край на срещата.

91′ Жълт картон получава Дормушали Саидходжа за грубо нарушение.

90′ Три минути добавено време.

88′ Гол за ЦСКА!!! Здравко Лазаров е изведен отляво и с нисък пас намира Александър Тонев, който праща топката във вратата на домакините.

87′ Жълт картон на Кирил Котев за бавене на играта.

85′ Разбъркване в наказателното поле на Вихрен, но първо Здравко Лазаров, а след това и Саидходжа пропуснаха да отбележат.

82′ На мястото на Удоджи в игра влиза Давид Силва.

80′ Гол за ЦСКА!!! Дормушали Саидходжа е изведен сам срещу вратаря и с мощен удар увеличава резултата в полза на „армейците“.

75′ Играта е предимно в центъра на терена. Липсват положения и за двата отбора.

70′ Гол за Вихрен. С хубав удар извън наказателното поле Джейоба намаля резултата.

69′ Смяна в отбора на домакините. Стойчо Секулов е заменен от Светослав Петров.

65′ Александър Тонев пробва удар, но топката премина покрай дясната греда на Лучини.

64′ Гол за ЦСКА!!!Саидходжа надиграва двама защитници на Вихрен, подава на Александър Тонев, който от близко разстояние направи резултата 2:0 в полза на „армейците“.

60′ Александър Тонев се отскубна отдясно сам срещу Лучини, но вместо да отправи удар реши да комбинира със Саидходжа. Стражът се хвърли и пресече подаването.

58′ Удожи нахлува по дясното крило и изпраща топовен изстрел, който мина на 2-3 метра от напречната греда на Лучини.

57′ Руи Мигел е заменен от Александър Тонев.

57′ Двойна смяна в състава на ЦСКА. На мястото на Николай Чипев в игра влиза Здравко Лазаров.

55′ Невероятен пропуск на Дормушали Саидходжа, който е оставен непокрит и от 5-6 метра прати топката в аут.

47′ Саидходжа напредва отдясно и опитва центриране, но много неточно.

Начало на второто полувреме.

Извършена е смяна на полувремето. На мястото на Зоран Златковски в игра влиза Екундайо Джейоба.

Край на първото полувреме.

45′ Една минута добавено време.

45′ Жълт картон за Маркиньос за нарушение в центъра на терена.

44′ Тодор Янчев излиза на чиста позиция в наказателното поле на Вихрен, но изпратената от него топка рикошира в ъглов удар.

42′ Гол за ЦСКА!!! Иван Иванов е оставен непокрит в наказателното поле на Вихрен и с плътен удар открива резултата.

39′ Удар с глава на Иван Иванов, който майсторски е спасен от Флориан Лучини.

35′ В последните минути играта е предимно в половината на Вихрен, но „армейците“ не могат да стигнат до чисто голово положение.

30′ Маркиньос открадна топката от защитата на Вихрен, опита да комбинира със Саидходжа, но в последния момент топката е избита в ъглов удар.

27′ Центриране от пряк свободен удар на Маркиньос. Иван Иванов засича топката с глава, но я праща право в ръцете на вратаря Лучини.

26′ Удар на Тодор Янчев от границата на наказателното поле, но топката е избита в ъглов удар.

23′ Николай Чипев пробва удар от около 25 метра, но топката преминава покрай лявата греда.

21′ Тодор Янчев преминава през трима футболисти на Вихрен и подава извеждащ пас по дясното крило към Руи Мигел, но поради ужасният терен нападателят отново не може да достигне до топката.

18′ Хитър пас на Тодор Янчев извежда Руи Мигел зад защитата на Вихрен, но той е изпреварен от вратаря Лучини.

16′ Машадо от левия фланг се опитва да изведе с дълъг пас Руи Мигел вдясно, но теренът е хлъзгав и той за малко не достига до топката.

12′ Тодор Янчев е изведен вдясно от наказателното поле на Вихрен и пробва удар в движение, но топката е изчистена със шпагат от защитник на домакините.

10′ Центриране в наказателното поле на Вихрен. Иван Иванов скача за удар с глава, но е извършено нарушение в нападение срещу вратаря Лучини.

9′ Лек териториален превес за отбора на ЦСКА без сериозни положения пред двете врати. Теренът е изключително тежък и продължава да вали дъжд над стадион „Осогово"

Начало на мача. Отборът на Вихрен изпълнява началния удар в срещата.