• 27мин

25. Иван К. Иванов (ЦСКА)

• 29мин

10. Марио Хаас (Джеф Юнайтед)

Преди началото на мача става ясно, че Емил Гъргоров е получил болки и няма да може да вземе участие в този двубой. На негово място ще участва младият Стоян Абрашев. Йордан Юруков, който игра и в пърия двубой, ще остане символична резерва.

начало на мача -

4' - пробив на Тиаго Силва дълбоко по лявата зона, подава към Велизар Димитров, който играе като нападател в двубоя. Пасът пресича Илиян Стоянов

7' - първа опастност и за Джеф. 10.Хаас има възможност и шутира, но Даниел Георгиев слага крак на топката и я избива

10' - 22.Ханю е оставен да шутира. Прави го силно, но топката отива в ръцете на Пиргов

14' - атака по лявото крило на Джеф, отново 10.Хаас бие, но кълбото прелита ниско над тополите в аут

18' - многоходова атака на ЦСКА. Велизар Димитров навлиза в наказателното поле сам срещу вратаря. Финтира го, като му минава отдясно, което обаче го отдалечава от вратата и 1.Татеиши улавя неговия удар

20' - ъглов удар пред вратата на японците. Центрирана топка от Христо Янев. Последователно стрелят Вальо Илиев, Велизар Димитров и Иван Иванов. Вратарят лови

26' - атака на ЦСКА, Велизар Димитров отново финтира японски бранител, топката е избита в корнер

27' - Гоооол - центриране отдясно на Георги Илиев, скача Иван Иванов и открива резултата в полза на ЦСКА - 1:0!!!

29' 1:1 - бърза контраатака на Джеф сварва неподготвени армейците, които отбелязаха гол преди минута. Топката е центрирана в наказателното поле, където тупва зад Тиаго Силва и пред Пиргов. От грешката се възползва 10.Хаас и бележи

34' - след ъглов удар топката е центрирана към Абрашев, той играе с глава, след него и Иван Иванов. Иванов я праща към точката на дузпата, където Валентин Илиев с глава, след хубав плонж, я праща в аут

45' - край на първото полувреме

начало на втората част без смени в ЦСКА

51' - 16. Ямагиши нахлува по десния фланг и навлиза в наказателното поле. Отправя силен удар по земята, за щастие топката преминава покрай левия страничен стълб

52' - смяна в ЦСКА. Излиза 24. Стоян Абрашев, който има болки в коляното и не е готов за цял мач, в игра влиза 20.Юруков, който пък игра в предишния двубой

55' - фаул на около 25 метра от вратата на Пиргов, изпълнява го силно 10. Хаас, но Пиргов хваща

70' - последните минути слаба игра и от двата отбора, без положения. По-скоро футболистите и на двата отбора доиграват мача

75' - Тиаго Силва прави много силен пробив по лявото крило и подава на Янев по земя пред наказателното поле. Янев успява от движение да стреля и насочва топката точно под напречната греда. Там за жалост със сетни сили вратарят на Джеф избива

85' - пореден удар от далече на голмайстора на Джеф 10. Хаас, който използва всяка възможност. Илко Пиргов хваща топката без проблеми и мята силно напред към Георги Илиев

90'+2' след няколко намеси още на Пиргов, реферът дава край на този мач. Краен резултат - 1:1!