Стефан Божков (ЦДНА)

• 81мин

Димитър Миланов (ЦДНА)

• 83мин

Още в първата минута от играта Панайотов изпълни добре ъглов удар, Миланов пое с глава и стреля в долния десен ъгъл на хасковската врата. През плонжа на вратаря топката навести за първи път мрежата на домакините. Чрез самостоятелна акция в 9 мин. Янев покачи резултата на 2:0. Само минута по-късно неточен удар на Енишейнов позволи на централния нападател на домакините Спасов да намали разликата - 1:2. Последните секунди на първото полувреме донесоха нов гол: след ъглов удар Стефанов увеличи на 3:1 за ЦДНА.

При подчертано надмощие на ЦДНА премина и второто полувреме. Топката още 3 пъти посети вратата на ДНА - в 6 мин. от 11-метров удар, изпълнен сполучливо от Божков, в 36 мин. от Миланов и в 38 мин. пак от Божков.

Размекнатият снежен терен не позволи да се развие особено хубава игра.