20. Яни Пехливанов (Етър ВТ)

• 90+3мин

23. Ахмед Ахмедов (ЦСКА) асистенция - Тиаго Родригеш

В 3-та минута Мазику центрира остро отляво, но топката не стига до Юрич.

Между 4-та и 7-та минута прекрасна хореография на Сектор Г надпис „ЧЕРВЕНА-БЯЛА ЛЮБОВ“ на фона на едноимената песен.

В 10-та минута феноменален пас на Тиаго към Юрич, който овладява и веднага мощно прострелва Господинов, но е вдигната засада, след това на снимки ясно се вижда, че Юрич е в нормална позиция.

В 11-та минута Боруков нахлува и преодолява Антов, подава, Матай е опрян на земята и топката се удря в ръката му, съдията дава дузпа. В правилата за дузпа ясно се казва, че ако играчът е паднал и ръката му е между земята и тялото дузпа не се отсъжда.

В 12-та минута зад топката застава Ангелов и със силен удар в средата на вратата открива резултата - 1:0.

В 13-та минута  изстрел на Санкаре в ръката на Пехливанов, който беше в наказателното поле, но съдията дава само пряк свободен и жълт картон за Пехливанов, ЦСКА бе ощетен отново.

В 15-та минута удар на Тиаго от пряк свободен, рикошет във Ферейра и корнер. В същата минута удар на Кейта в ръцете на Господинов.

В 18-та минута Пехливанов прави фаул срещу Кейта, но съдията му спестява втори жълт и съответно червен картон, поредна отсъждане срещу ЦСКА в шампионата.

В 19-та минута опасен удар на Кери от пряк свободен, на сантиметри в аут.

В 20-та минута остър пробив на Кейта отляво, теренът не му стига.

В 21-та минута остра атака на Кери е спряна с несъществуваща засада.

В 25-та минута удар на Кери, блокиран, съмнения за игра с ръка в наказателното поле.

В 29-та минута Кейта подава отляво, Юрич дава на Санкаре, който бие и нацелва лявата греда на вратата.

В 31-та минута остра атака на етърци, Боруков овладява, може би с ръка, стреля и топката отблизва гредата.

В 32-та минута удар на Добрев от дистанция в ръцете на Бусато.

В 34-та минута силен, но неточен удар на Санкаре над вратата.

В 36-та минута несериозен удар на Кейта, след като е изведен добре, в същата минута и Санкаре шутира, блокиран е и Господинов лови.

В 37-та минута жълт картон за Кери за фаул срещу Иванов.

В 40-та минута два блокирани удара на Тиаго и Гълъбов.

В 41-та минута Мазику е изведен страхотно от Кери, пробва да прехвърли Господинов, който спасява.

В 44-та минута Кейта пробва да изведен Кери, Господинов пресича.

В 45-та минута Станев пробва да убие Кери, не е даден фаул. В същата минута Ферейра със страхотен далечен удар прострелва Бусато за 2:0.

В 49-та минута блокиран удар на Боруков, след като Ферейра бе в двуметрова засада, но няма кой да я свири.

В 51-та минута нов спестен жълт картон за Кацаров за нарушение срещу Кери.

В 53-та минута жълт картон за Купенов за протести.

В 54-та минута съдията дава засада след като играч на Етър подава на Йомов, нови правила срещу ЦСКА.

В 55-та минута нов силен удар на ферейра над вратата.

В 56-та минута жълт картон за Станев за грубо нарушение срещу Мазику.

Между 55-та и 57-та минути факли в Сектор Г.

В 58-та минута центриране от пряк свободен, Ахмедов играе с глава, рикошет и корнер, от него Матай с нов удар с глава в аут.

В 59-та минута Кери с опит за извеждане на Ахмедов, Господинов лови.

В 62-та минута Юга пробва да изведе Тиаго, Пехливанов пробва да я върне с глава на вратаря, но Тиаго я чуква и и тя влиза във вратата за 2:1.

В 63-та минута Тиаго е изведен, но е в засада, разбъркването след това не се брои.

В 65-та минута нов груба фаул на Станев срещу Кери, пак няма втори жълт картон за него. В същата минута далечен удар на Тиаго в аут.

В 74-та минута жълт картон за Йомов за оспорване за нарушение отсъдено по грешен начин срещу Иванов.

В 79-та минута жълт картон за Господинов за бавене.

В 80-та минута Йомов се бори за топката в наказателното поле и центрира, Белтраме с опит за красив удар - над вратата.

През цялото второ полувреме етърци лежат по терена, ако някой пита за правилното продължение, поне 15 минути.

В 87-та минута жълт картон за Ахмедов за нарушение срещу Господинов.

В 90-та минута Йомов е изблъскан в наказателното поле, съдията мълчи. В същата минута Вион центрира, последователно Матай и Кери се разминават.

В 90+1-та минута най-накрая втори жълт и червен картон за Яни Пехливанов за фаул срещу Мазику, който беше в наказателното поле, но съдията даде само пряк свободен.

В 90+3-та минута удар на Тиаго от пряк свободен рикошира в Д. Пехливанов, Господинов пробва да улови топката, но тя бяга до гредата, където Ахмедов сам срещу вратата изравнява резултата - 2:2.

В 90+4-та минута меле в наказателното поле и нова неотсъдена дузпа за червените след като Крачунов влиза с двата крака в Белтраме, след което нов изстрел на червените над вратата.

В 90+5-та минута жълт картон за Трухичано за фаул срещу Вион.

В 90+7-та минута след продължителна атака на червенобелите, топката стига до Белтраме, който бие силно, но Господинов избива в корнер, в същата минута центриране на Кери и Антов с глава встрани от вратата.