9. Фернандо Каранга (ЦСКА)

• 64мин

7. Кевин Меркадо (ЦСКА)

Начало на мача.

4 минута. Равностойно начало. Сериозна група фенове подкрепят армейците.

5 минута. Добра атака на Каранга, но ъгълът бе изключително малък и бразилецът не успя да отбележи, въпреки че преодоля вратаря на Зенит.

8 минута. Грешка в червената отбрана. За късмет Кокорин не уцели вратата от непосредствена близост.

12 минута. Леко надмощие на Зенит. За момента без особени проблеми за Китанов.

16 минута. Бърза атака на Зенит. Последва удар, който Китанов отрази, но топката попадна в Панюков, който отбеляза.

18 минута. Нова възможност за Зенит. Китанов парира удара на Нани, а Панюков не успя при добавката.

19 минута. Бърз пробив на Меркадо, който обаче не успя да намери Каранга.

21 минута. Каранга отбеляза, но съдията отсъди доста спорна засада. Каранга първо уцели гредата, а при добавката вкара.

22 минута. Невероятен пропуск на Каранга. Бразилецът остана сам срещу Одигин, но вратарят парира удара му.

30 минута. Двуостра игра без чисти положения пред двете врати.

35 минута. Удар на Симао от пряк свободен удар. Вратарят лови.

36 минута. Нов удар на Симао, но вратарят парира.

43 минута. Зенит в последните минути на няколко пъти се размина в изравнително попадение.

45 минута. ГОООЛЛЛЛЛ!!!!!! Бърза атака, която тръгна от Енрике. Той намери Десподов, който пък центрира към Каранга, който порази вратата на Зенит.

Край на първото полувреме.

46 минута. Начало на втората част.

47 минута. Стойчо Атанасов заменя Манолев. Колев на мястото на Малинов.

50 минута. Удар на Десподов минава над вратата.

53 минута. Скоростна атака на Меркадо, който центрира към Каранга. Ударът на бразилеца мина на сантиметри от гредата.

56 минута. Пробив на Десподов, който прекрасно се освободи от играч на Зенит и центрира. Бранител обаче изпревари Меркадо в наказателното поле.

62 минута. Отново Каранга е в центъра на вниманието. Той отне една топка и остана сам в наказателното поле. Ударът му мина обаче над вратата.

63 минута. Кубемба на мястото на Каранга

64 минута. ГОООЛЛЛЛ! Кевин Меркадо по крилото навлезе в наказателното поле и препарира вратаря на Зенит.

64 минута. Дюлгеров на мястото на Боруров. Ангелов заменя Енрике.

65 минута. Гредата помага на Китанов след удар на Панюков.

66 минута. Две последователни възможности пред Кубемба и Ангелов, но за съжаление без нов гол.

69 минута. Малинов се завръща на терена на мястото на Симао.

72 минута. Кулма на мястото на Десподов.

82 минута. Валентин Антов на мястото на Чорбаджийски.

84 минута. Александър Георгиев на мястото на Недялков.

86 минута. Отново Китанов отказва Палюков.

89 минута. Меркадо проби по крилото, но вратарят изпревари Кубемба.