• 21
    Обусу Квабена
    80′

22. Муса Гурбанли (Карабах) асистенция - Кади Борхес

В 8-та минута Кади е изведен, но Турицов и Матай го спират чисто, съдията дава странен фаул.

В 10-та минута удар на Кади от пряк свободен в стената, след това и нов шут на Алиев встрани от вратата.

В 11-та минута страхотен изстрел на Вилдшут, рикошет и на сантиметри в корнер. В същата минута Гълъбов неточно с глава след пас на Варела.

В 12-та минута Вилдшут добре на Варела, той с удар в ръцете на вратаря.

В 13-та минута Баи напредва отдясно след пас на Жеферсон, но въпреки двама в червено в отлична позиция, подава неточно.

В 15-та минута жълт картон за Медведев за фаул срещу Вилдшут.

В 17-та минута опасен удар встрани от вратата от пряк свободен на Жеферсон.

В 18-та минута Ахмедов се бори с двама в наказателното поле, но след рикошет топката излиза в ъглов удар.

В 19-та минута центриране от пряк свободен на Варела, Матай играе с глава в аут.

В 30-та минута силен удар на Андраде, рикошет и корнер.

В 32-та минута шут на Гурбанли от дистанция, встрани от вратата.

В 36-та минута след двойно между Вилдшут и Варела, нидерландецът бие в ръцете на вратаря.

В 41-та минута Баи подава в пеналта, където Нзила играе с глава в опит да прехвърли вратаря, топката се спира в напречната греда и излиза в аут.

В 42-та минута Гълъбов изпреварва Кади и вади в корнер.

В 44-та минута жълт картон за Ахмедов за нарушение срещу Андраде.

В 45-та минута изстрел над вратата отдалеч на Кади.

В 49-та минута грешка на съдията, който не дава фаул срещу Йомов на границата на пеналтерията.

В 52-та минута Кади е изведен от Абас в наказателното поле и стреля, Бусато спасява.

В 57-та минута двойно подаване между Турицов и Варела завършва с остър пас на българуба в ръцете на вратаря.

В 58-та минута слаб удар на Кери в ръцете на Балаев. В същата минута Озобич стреля отблизо в ръцете на Бусато.

В 59-та минута Баи центрира, Балаев изпреварва Живков и боксира.

В 61-та минута прекрасен шут от пряк свободен на Кери се спира за втори път в гредата.

В 63-та минута Йомов е изведен чудесно от Варела, извърта се и бие, Балаев спасява и вади в ъглов удар. В същата минута Йомов е изведен за удар с глава и е блокиран, остават сериозни съмнения за игра с ръка, при което от Медведев. Още една ситуация за дузпа и червен картон за Медина, който държеше Матай, а после пробва да го удари с глава без топка. Съдията спасява азерите.

В 65-та минута след смените с капитанската лента Караев.

В 68-та минута шут на Гурбанли от малък ъгъл в аут.

В 70-та минута Кади извежда Гурбанли в наказателното поле и вторият вкарва за 1:0 - останаха огромни съмнения за засада по време на подаването.

В 72-та минута Йомов е изведен в пеналта и стреля високо над вратата.

В 74-та минута разбъркване пред вратата на азерите, Антов и Живков не успяват да добутат топката във вратата.

В 81-та минута удар на Озобич над вратата.

В 84-та минута отлична намеса на Антов в защита.

В 87-та минута Йомов е фаулиран в наказателното поле от Гулиев, съдията не дава чиста дузпа.

В 90+1-та минута удар от пряк свободен на Кери над гредата.