• 20мин

10. Георги Чорбаджийски (ЦСКА II) асистенция - Георги Димитров

• 77мин

16. Александър Кожухаров (ЦСКА II) асистенция - Илиан Антонов

ЦСКА II​ победи с 2:1 като гост ФК Кюстендил в мач от 16-ия кръг на Югозападната Трета лига, игран на стадион „Осогово“. Попаденията отбелязаха Георги Чорбаджийски и Александър Кожухаров.

През първото полувреме младите армейци започнаха по-активно, като владееха инициативата, но в 11-ата минута Марио Евтимов се възползва от неразбирателство в нашата отбрана и даде аванс на домакините, разписвайки се за 1:0. Червените реагираха мигновено и в 20-ата минута Георги Димитров подаде към своя адаш Чорбаджийски и той хладнокръвно изравни резултата. По този начин двата състава се оттеглиха на почивка при равенство 1:1.

През втората част възпитаниците на старши треньора Стамен Белчев продължиха да атакуват и да търсят победата и в 77-ата минута Александър Кожухаров успя да се разпише за 2:1, след като се възползва от хубав пас на Илиан Антонов. До края на мача победата можеше да стане и още по-изразителна, но в крайна сметка резултатът се запази без промяна.