• 60мин

Табаков (Левски Сф)

• 70мин

Васев (Левски Сф)

Левски взе частичен реванш от ЦСКА за падението 0:2 миналата неделя, след като дубълът на сините обърна с 3:2 червените. На помощното игрище на Герена левскарите водените от Виторио Павлов се наложиха над вечния си съперник въпреки, че губеха на почивката.

След първото полувреме дублиращите отбори се прибраха в съблекалните при резултат 1:2. Армейците поведоха в 17-ата минута, когато вратарят на „сините“ Василев си вкара топката във врата след центриране на Станев.

Този гол със сигурност ще се коментира дълго, след като ударът-центриране на Станев бе зад централната линия на терена и предизвика ехидни усмивки от публиката.

Еньо Кръстовчев върна усмивките на левскарите с изравнителен гол в 26-ата минута. Тогава дупничанинът се възползва от подаване на Огнянов и хладнокръвно вкара за 1:1.

След изравняването армейците отново натиснаха, натикаха домакините в собствената им половина и логично вкараха нов гол. В 43-ата мин. Тони Димитров пусна страхотен пас на Самир Аесс, който останал сам срещу вратаря Василев не сгреши за 1:2.

През второто полувреме червените свалиха темпото и бяха наказани. Левски пък излезе преобразен и заслужено направи пълен обрат, с което спечели и мача.

След час игра Боян Табаков изравни за 2:2. Младокът остана непокрит в малкото наказателно поле и вкара. Андреас Васев пък заби победното 3:2 десет минути по-късно, с което донесе и победата на Левски.