Христо Йовов (Ловеч)

• 47мин

Живко Желев (Ловеч)

Стефан Юруков (Ловеч)

На Градския стадион в Ловеч пред 8000 зрители домакините си осигуриха комфортна преднина преди мача-реванш в Борисовата градина на 4 април, като победиха ЦСКА с класическото 3:0. Създадените от гостите положения през първото полувреме бяха пропилени. Пет минути преди почивката вратарят Немодрук излезе срещу острието на „Ловеч“ Христо Йовов. Нападателят падна в наказателното поле и съдията Антон Генов посочи бялата точка. Потърпевшият сам застана зад топката и с плътен удар преодоля вратаря за 1:0.

Веднага след началото на второто полувреме защитникът Живко Желев покачи на 2:0 с глава след заучено изпълнение на пряк свободен удар и центриране отдясно. Армейците не успяха да противопоставят нещо по-смислено като игра и бяха наказани. В даденото от рефера четириминутно продължение комбинация между резервите Ивайло Петев и Стефан Юруков завърши с гол на последния за крайното 3:0.