• 82мин

50. Йосип Томашевич (Локо Пд)

Във 2-та минута Ожболт е изведен, но Занев го изпреварва в наказателното поле.

В 3-та минута Карагарен фаулира Мазику за жълт картон - спестен.

В 6-та минута Соломон-Отабор с хубаво центриране към Соу, Езе с акробатика чисти.

В 9-та минута изстрел от пряк свободен на Георги Илиев, но над вратата.

В 14-та минута невероятен пропуск на Соу след отлично извеждане на Антов, останал сам срещу вратаря, но ударът му минава на сантиметри в аут, в същата минута центриране на Ожболт, Мазику с брилянтна намеса отнема в наказателното поле, след което е фаулиран отзад от Ожболт - спестен жълт картон.

В 16-та минута след грешка на Гълъбов, бърза контраатака на Умарбаев в центъра, задържа топката непозволено с крака между четирима и подава на Томашевич, който със силен удар открива резултата, но от чиста и неоспорима засада - 1:0.

В 19-та минута удар от дистанция на Малинов в ръцете на вратаря и оттам в корнер, а от него разбъркване и центриране-удар на Занев се отбива в страничния стълб, след което Албентоса пробва удар - избит от защитник.

В 24-та минута пробив отдясно на Соломон-Отабор, след което силен, но много неточен висок удар.

В 27-та минута Димитър Илиев премина през цялата защита, но подаването не намери никой, след това Умарбаев с удар, Бусато избива в корнер.

В 30-та минута нарушение за жълт картон на Малембана срещу Мазику или пък поне корнер, но е даден аут за Локомотив.

В 33-та минута Соломон-Отабор с голяма грешка и удар на Ожболт, но Бусато спасява.

В 34-та минута двойно подаване между Димитър Илиев и Ожболт и удар на първия над вратата.

В 37-та минута най-накрая жълт картон за Томашевич за фаул срещу Соломон-Отабор.

В 38-та минута отново спестен жълт картон за Малембана за фаул срещу Кери.

В 41-та минута чудесен пас на Малинов извежда Соу сам срещу вратаря, но Луков спасява.

В 43-та минута Мазику стига първи до топката, Малембана връхлита върху него, но фаул е даден за пловдивчани?

В 44-та минута Георги Илиев бие отдалеч, Бусато избива, първи до топката стига Карагарен, по-скоро от засада, но бразилецът отново спасява вратата си.

В 45-та минута Карагарен спира с препречване Соломон-Отабор фаул не е даден, за същото нарушение на Занев играта е спряна в полза на Локомотив, разбира се.

В 48-та минута невероятни два пропуска на армейците, след пас на Евандро отляво - удар на Малинов, Луков спасява, Соу с добавка и отново Луков спасява - тук ако имаше как да се провери дали топката е вътре, можеше да се промени резултата.

В 52-та минута центриране на Карагарен, Албентоса чисти в корнер, от него пас и Езе с неточен удар с глава, след който Езе си позволи да ритне леко без топка Гълъбов.

В 54-та минута от корнер топката е избита пред вратата на пловдивчани, а Тиаго с неточен удар над вратата.

В 57-та минута жълт картон за Гълъбов за фаул срещу Димитър Илиев.

В 63-та минута центриране от пряк свободен на Умарбаев право в ръцете на вратаря.

В 64-та минута прекрасна атака на червенобелите, Евандро изведе Соу, той преодоля защитника и би силно, но над вратата.

В 65-та минута Димитър Илиев към Томашевич, той с полуудар избит без проблем.

В 66-та минута чудесен пас на Малинов с пета към Кери, той е препънат от Езе, но вместо дузпа и жълт картон е даден такъв на ирландеца за симулация?!

В 68-та минута недаден жълт картон за Георги Илиев за груб фаул срещу Малинов.

В 69-та минута нов недаден картон за Карагарен за нарушение срещу Евандро.

В 71-та минута грубо нарушение отзад на Витанов срещу Албентоса е наказано с жълт картон, от прекия удар центриране и супер разбъркване, топката се разхожда пред вратата, но няма кой да я вкара.

В 73-та минута фаул на Томашевич срещу Кери за втори жълт картон - пак спестен, от него ново меле и топката е изчистена, нова атака и хубав удар на Малинов, но Луков спасява.

В 75-та минута Кери подава към Соу, Езе с мъка избива.

В 78-та минута чудесно центриране към Соу, той с лошо първо докосване и вратаря лови.

В 79-та минута жълт картон за Антов за игра с ръка и пряк свободен, след като ръката му е опряна в земята и ударът е от един метър.

В 80-та минута от прекия свободен изстрел над вратата на Карагарен.

В 81-та минута разбъркване в полето на пловдивчани и пасове между Малинов и Занев - игра с ръка на Алмейда в наказателното поле, но дузпа за червените не е дадена.

В 82-та минута Томашевич пак с безумна намеса срещу Кери - втори жълт и червен картон.

В 83-та минута Кери с удар и спасяване на Луков в корнер.

В 84-та минута удар на Занев - пак Луков се намесва.

В 88-та минута от корнер удар на Димитър Илиев - Бусато спасява, от земята нов удар на Илиев, Занев избива от голлинията.

В 90-та минута жълт картон за Занев за протести.

В 94-та минута жълт картон за Луков за бавене на играта.