39. Парвизджон Умарбаев (Локо Пд)

• 71мин

26. Густаво Кулма (ЦСКА)

Начало на мача.

1 минута. Прекрасна атака на Руи Педро. Той намира Кубемба, но Виданов блокира и чисти в корнер.

4 минута. Армейската агитка тотално доминира на трибуните.

10 минута. Равностойна игра. След вихреното начало на ЦСКА, домакините успяха да изравнят играта.

11 минута. ГООООООЛЛЛЛ!!! Кирил Десподов центрира от пряк свободен удар и Бодуров с глава не оставя никакви шансове на Пиргов.

16 минута. Удар на Кулма минава покрай вратата.

20 минута. Бърза атака на домакините, но Перес чисти в тъч преди Камбуров да достигне до топката.

21 минута. Хубав пробив на Кулма, който намира Симао в наказателното поле. Защитата се справя със задружни усилия.

22 минута. ГРЕДА!!! Мощен удар на Николай Бодуров е избит със сетни сили от Пиргов в страничната греда.

26 минута. Камбуров стреля от пряк свободен удар, но никакви проблеми за Китанов, който спокойно лови.

33 минута. Домакините привидно владеят повече топката, но всички опасности до момента са пред тяхната врата.

34 минута. Жълт картон за Виданов.

36 минута. Гол от нищото за домакините. Перес изпусна една топка и Димо Бакалов изравни.

37 минута. Червен картон за Умарбаев за удар без топка срещу Симао.

38 минута. Жълт картон и за Симао.

43 минута. Хубав удар на Недялков. Пиргов обаче спасява.

45 минута. 2 минути добавено време.

45+2 минута. Страхотно разбъркване в наказателното поле на домакините. Защитата се справя.

Край на първото полувреме.

По време на почивката фенове на Локомотив нахлуха във ВИП ложата и се опитаха да се саморазправят с представителите на ЦСКА. Стойчо Стоилов е изведен от силите за сигурност.

46 минута. Начало на втората част. Малинов заменя Симао в ЦСКА, а Шоко заменя Крумов при домакините.

51 минута. Удар на Кулма. Виданов чисти в корнер.

52 минута. Техничен удар на Педро. Пиргов избива в ъглов удар.

56 минута. Жълт картон и за Камбуров за протести.

57 минута. Невероятен пропуск на Руи Педро. Манолев намери португалеца сам в наказателното поле, но ударът на Педро мина покрай гредата.

58 минута. Страничният съдия спира голова атака на Кубемба със засада. На повторенията се вижда, че такава няма.

59 минута. Хубав пробив на Манолев, който намира Кулма. Ударът му е отклонен в корнер.

59 минута. Невероятен пропуск на Перес. След корнера топката стигна до Рафа Перес, който не успя да вкара на празна врата.

61 минута. Жълт картон за Манолев.

64 минута. Удар на Кулма минава над вратата.

65 минута. Кевин Меркадо заменя Руи Педро.

66 минута. Велковски е заменен от Серджио в състава на Локомотив.

67 минута. Дъждът на ст."Локомотив“ се усилва сериозно.

68 минута. Манолев сложи топката на главата на Меркадо. Ударът на еквадореца минава на сантиметри от гредата.

71 минута. ГООООЛЛЛЛ!!!! Густаво Кулма с премерен удар връща аванса на ЦСКА!

73 минута. Удар на Меркадо над вратата.„

74 минута. Кирил Котев заменя Везалов в състава на домакините.

74 минута. Жълт картон за Дани Кики.

86 минута. Без чисти положения в последните минути.

88 минута. Никола Колев влиза на мястото на Кулма.

90 минута. 2 минути добавено време.

90+1 минута. Жълт картон за Меркадо. Според съдията той е симулирал.