• 68мин

• 71мин

• 88мин

22. Велко Христев (Локо Пд)

Преди началото на мача: над Пловдив е преминал пороен дъжд и буря и градът е силно наводнен, с много изпопадали дървета и поражения. Стадионът в Лаута също е с много мокър терен.

Преди началото на срещата армейският тим е удостоен с Купата за столичен първенец, която получава капитанът Емил Гъргоров, а футболистите от Локомотив (Пловдив) ще получат своите бронзови медали. Иван Ченчев от в."7 дни спорт“ връчва купата за голмайстор на първенството на Емил Камбуров от домакините

Начало - на стадиона в Лаута има около 2500 зрители

3-а мин. - първа сериозна опасност, атака на червените, Забавник пробива добре отдясно и подава на Емил Гъргоров в наказателното поле, Бадема стреля силно, но Стоян Колев лови. А Забавник се е контузил и се налага медицинска намеса

6-а мин. - първа сериозна атака и за домакините: центриране отдясно към 10.Бобан Янчевски, той стреля силно с глава, но Хмарук отбива удара. След корнера последва разбъркване и топката отива в аут

10-а мин. - мтого чисто пропуснато положение от Хазуров. На много тежкия терен в Лаута, Хазуров е изведен сам фронтално срещу вратата на пловдивчани, пробва техничен удар с прехвърляне на Колев, но топката отива встрани от вратата

11-а мин. - 1:0 за ЦСКА!!! - гол на Хазуров! Той открива резултата сред отлично центриране на 20.Юруков, поправяйки грешката си преди минута

19-а мин. - отново завалява дъжд и теренът продължава да се напоява обилно с вода, като създава трудности за играта. В последните минути се играе предимно в центъра на терена, като червените дебнат съперника си за контраатаки и държат инициативата в играта

24-а мин. - нова възможност за попадеине, сега за Христо Янев, който след добро центриране на 20.Юруков по лявото крило, нанесе добър удар съвсем близо до страничния стълб

26-а мин. - ЖК за 14.Валентин Илиев за нарушение вляво от наказателното поле. След изпълнението на удара от Локо Пд, топака е центрирана в наказателното поле и след тупкане между играчите е изчестена от Тиаго Силва

29-а мин. - Беноа Кое спира топка с ръка на 15-на метра от наказателното поле. Изпълнението на фаула е от Камбуров, но неточно

30-а мин. - Хазуров е изведен сам срещу вратата, но топката му спира в локва в наказателното поле и защитник от домакините го изпреварва

34-а мин. - много трудна игра на мокрия и плъзгав терен. Домакините изпълняват корнер, но Гай изчества

35-а мин. - Хазуров е в добра позиция и подава надясно на Христо Янев в наказателното поле, Янев сам срещу вратата стреля, но встрани от страничния стълб

38-а мин. - добро взаимодействие между Гъргоров и Хазуров с двойно подаване, накрая Хазуров стреля под ъгъл, но Колев лове

42-а мин. - дузпа за Локо (Пд) след като при атака на домакините топката се удря в Беноа Кое

43-а мин. - 1:1, гол на Камбуров при изпълнението на дузпата

45-а мин. - ЖК за Христо Янев за оспорване на съдийско решение

45-а мин. - две минути добавено време

45+1 мин. - Валентин Илиев се контузва при борбата за топката в центъра на терена и носилката го изнася. Напрежението на терена се изастря

45+3 мин. - при свиренето на края на полувремето, 20.Юруков без да иска се сблъсква с играч от домакините, последва сбиване и всички от резервната скачейка на пловдивчани се включват в боя. В крайна сметка при спряна игра 20.Юруков получава ЖК, което кара Йешич да негодува срещу съдийската тройка при излизането й от терена

Край на първо полувреме

Начало на втора част на мача - една смяна при Локомотив (Пд) - на мястото на 25.Иван Кризманич в игра е 18.Явор Въндев

47-а мин. - непризнат гол на Забавник. След центриране в наказателното поле, Хазуров задължа играч от домакините, кагато топката попада у Забавник и той я вкарва в мрежата

49-а мин. - Гъргоров изпълнява фаул пред наказателното поле, бие много силно точно под напречната греда, но Колев отбива, след това топката е овладяна от пловдивчани

52-а мин. - Камбуров изпълнява фаул близо до наказателното поле, но силно в аут

52-а мин. - принудителна смяна у домакините: излиза 9.Илами Халими, влиза 22.Велко Христев

53-а мин. - ЖК за 6.Кирил Котев за нарушение близо до центъра срещу Юруков

57-а мин. - Муджири подава много добре на Юруков, който поема и стреля по диагонала, като максимално затруднява Иван Колев

60-а мин. - ГОООЛ на Христо Янев! 2:1 за ЦСКА! След центриране от корнер, Христо Янев с глава удвоява резултата на армейците

62-а мин. - 2:2 - 10.Бобан Янчевски реализира изравнителен гол. След като Беноа Кое поема топка и връща леко по земята към Хмарук, топката се спира в голяма локва вода и там изненадващо Янчевски успява да я вкара зад излезлия напред Хмарук

66-а мин. - втора принудителна и трета последна в мача смяна за домакините: излиза контузилият се 6.Кирил Котев и влиза 20.Иван Пасков

68-а мин. - ГООЛ на Христо Янев - 3:2 за ЦСКА! Христо изпълнява от любимата си позиция и не оставя шанс на Стоян Колев - преди това ЖК за играч от Пловдив за нарушение срещу Бадема

71-а мин. - 3:3 - отново Бобан Янчевски изравнява. След центриране от карнер, Хмарук изчества, топката е върната с глава, после отново с глава 10.Янчевски преви второто си попадение в мача

72-а мин. - ЖК за 11.Камбуров за разкарване на топката

74-а мин. - първа смяна при ЦСКА: излиза 24.Костадин Хазуров, влиза 3.Йордан Върбанов

79-а мин. - много добре е изведен 20.Юруков отляво, стреля и Колев избива в корнер

85-а мин. - мелле пред вратата на Хмарук, на два пъти топката влита към него и той отбива, последният удар на топката извън вратата приключва сериозната опасност пред нашата врата

88-а мин. - 4:3 за Локомотив - 22.Велко Христев

90-а мин. - три минути продължение на мача

90+3 мин. - край на мача.