• 57мин

14. Славчо Шоколаров (ЦСКА II)

• 90+1мин

80. Денислав Александров (ЦСКА II)

ЦСКА II​ загуби с 2:3 гостуването си на Лудогорец 1945 II. Треньорът Ивайло Станев бе направил множество промени в стартовия състав поради ангажиментите на състезатели към първия отбор.

Домакините от Лудогорец 1945 II започнаха по активно мача и в 24 минута откриха резултата срез Светослав Ковачев. Освен с гола състезателите на Лудогорец 1945 II се отличиха  и с няколко изключително груби нарушения.

През втората част младите армейци започнаха устремно и само след шест минути игра Търтов изравни след асистенция на Лазар Марин. Четири минути по-късно Стойчо Атанасов отбеляза и втори гол за ЦСКА II. Червените обаче не успяха да задържат аванса и Славчо Шоколаров изравни. В добавеното време на мача Денислав Александров донесе и победата на домакините.