Кирил Кръстев
    25′
  • 81мин

11. Еньо Кръстовчев (Марек)

Начало: срещата започва с едноминутно мълчание впамет на убития президент на „Локомотив“ Пловдив Ал. Тасев, на стадион „Бончук“ има не повече от 1000 зрители. Армейците ще атакуват наляво от централната трибуна, първа топка за домакините

5' - играта се води предимно в центъра на терена

6' - дълго подаване към Данчо Тодоров по дясното крило, но футболистът на ЦСКА не успява да достигне да топката

7' - 8.Карлош Томе от Марек е фаулиран отдясно. Потърпевшият центрира в наказателното поле на гостите, но Валентин Илиев чисти напред с глава

10' - Удоджи пробива отляво и центрира във вратарското поле към Евгени Йорданов, който обаче е изпреварен от вратаря Белчев

15' - няколко поредни дълги подавания на Валентин Илиев, коото не водят до нищо сериозно пред вратата на Марек

17' - фаул срещу Удоджи, фронтално на Белчев. Кабус застава зад топката и пробва директен удар от окло 25 метра. Кълбото излиза в аут над горната греда

19' - нов фаул срещу Удоджи отляво, който центрира в наказателното поле, но защитата на домакините чисти в корнер

23' - прекрасна атака на ЦСКА. Трика намира с глава Йордан Тодоров на границите на наказателното поле. Тодоров без никакво забавяне стреля от въздуха, но топката преминава на сантиметри над горната греда на Белчев

25' - първа, принудителна смяна в отбора на Марек. Излиза 7.Радослав Иванов, влиза 14.Кирил Кръстев

28' - невероятен пропуск за Марек. След грешка в отбраната на армейците, 11.Еньо Кръстовчев излиза на прекрасна позиция в наказателното поле. Притичалият Йордан Тодоров успява да изчисти в корнер отдясно

36' - играта е бавна и се води предимно в средата на терена, зачествяват и сблъсъците в мача

37' - пропуск за ЦСКА. Трика овладява една топка около точката на дузпата, финтира и стреля технично в десния ъгъл, но Белчев показва добър рефлекс и лови

40' - фаул за ЦСКА отдясно. Тодоров застава зад топката и пробва красивно заучено положение, но топката не достига до откъсващия се Удоджи

43' - пробив на Удоджи отляво. Топката е центрирана около точката на дузпата, където Евгени Йорданов пробва удар с глава, но топката излиза встарни

45' - първи ЖК в мача. Получава го 6.Янко Костурков за грубо нарушение срещу Удоджи в средата на терена

45' - две минути добавено време

45'+1' - ЖК на 8.Карлош Томе за удар с крак в лицето на Георги Илиев

45'+2' - пресилен ЖК на 30.Йордан Тодоров за нарушение в средата на терена

45'+3' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - без смени на почивката

50' - играта се води предимно в центъра на терена

52' - фаул за ЦСКА отдясно. Йордан Тодоров центрира към далечната греда, но след кратко разбъркване топката е изчистена силно напред

53' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 17.Евгени Йорданов, влиза 7.Стойко Сакалиев

58' - футболистите на Марек започват да използват всякакви хитрости за бавене на играта

61' - фаул за Марек отляво. Зад топката застава Кръстев, който центрира към далечната греда, но Ивайло Петров чисти в корнер отдясно

64' невероятен пропуск за Марек. След светкавична контраатака на домакините, Томе преодолява няколко защитника на ЦСКА, но е застигнат от Удоджи и не успява да отправи силен удар. Топката е изчистена от Ивайло Петров

66' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 5.Кирил Котев, влиза 18.Флорентин Петре

70' - фаул срещу Удоджи близо до флагчето за корнера. Петре центира в наказателното поле на Марек, но топката е изчистена от защитата

74' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 21.Удоджи, влиза 9.Станко Йовчев

78' - по два и повече играчи от Марек се търкалят по терена и използват всяка възможност да полежат

81' Гол за Марек. 11.Еньо Кръстовчев - Томе центрира от корнер вляво. Топката е насочена към далечната греда, където Кръстовчев с глава открива резултата

85' - пропуск за Марек. Ивайло Петров успява да изпревари връхлитащия Кръстовчев и спасява сигурен гол

86' - втора смяна в отбора на Марек. Излиза 6.Янко Костурков, влиза 5.Добромир Митов

90' - терта, последна смяна в отбора на Марек. Излиза 17.Димитър Георгиев, влиза 9.Борислав Хазуров

90' - четири минути добавено време

90'+3' - ЖК на 23.Абдер Кабус за опасна игра

90'+3' една минута по-рано реферът свири край на мача