9. Стилиян Симеонов (ЦСКА II)

• 71мин

16. Димитър Христов (ЦСКА II)

30. Валентин Миленов (ЦСКА II)

ЦСКА II​ завърши наравно 3:3 като гост на Надежда (Доброславци) в мач от петия кръг на Югозападната Трета лига, който се игра на стадиона в Доброславци.

През първото полувреме домакините откриха първи резултата, но в 36-ата минута Марк-Емилио Папазов възстанови равенството с красиво попадение. Малко преди почивката обаче футболистите на Надежда (Доброславци) стигнаха до втори гол и двата състава се оттеглиха към съблекалните при резултат 2:1.

През втората част възпитаниците на старши треньора Стамен Белчев излязоха мобилизирани и готови да търсят пълния обрат в срещата. В 65-ата минута Павел Жабов бе грубо фаулиран в наказателното поле и съдията напълно справедливо отсъди 11-метров наказателен удар. Зад топката застана голмайсторът Марк-Емилио Папазов, който не трепна и хладнокръвно се разписа за 2:2. След само още 5 игрови минути Илиан Антонов [бел. за голмайстор официално е записан Димитър Христов] даде преднина на младите армейци, които поведоха с 3:2 след многоходова комбинация и разбъркване пред противниковата врата. Пет минути преди последния съдийски сигнал домакините се възползваха от една от малкото си опасни атаки и успяха да възстановят равенството 3:3. До края на срещата червените отново се втурнаха в атака, но нямаха шанс пред гола и срещата завърши наравно 3:3.