• Тодор Киселичков
    73′

Тодор Киселичков (Нефтохимик)

Нефтохимик надви резервите на ЦСКА с попадение на Киселичков.

Нефтохимик бе по-мотивираният отбор в мача с ЦСКА, игран вчера пред 14 000 зрители в Бургас. Домакините спечелиха с 1:0, имаха превъзходство през целия мач и станаха първи в групата си. На два пъти Илия Груев уцели греди. Същото стори и капитанът на ЦСКА Марашлиев. В столичният отбор 5-минутен дебют в мач при мъжете направи юношата Владимир Манчев. Методи Деянов изигра 61 минути след 7-месечно отсъствие от първия състав на ЦСКА заради лечение на контузия.

Вратарят на червените Петко Петков спаси своя отбор от по-голяма загуба, като отрази топовни шутове на Груев, Цонев, Денев и М. Георгиев. Единсвеният гол в мача вкара влезлият само две минути по-рано младежки национал Тодор Киселичков, който по перфектен начин изпълни своя специалитет от пряк свободен удар.