• 79мин

10. Амиран Муджири (ЦСКА)

Начало на мача. Армейците започват от центъра.

На трибуните има 17 000 зрители.

1-ва мин. - домакините веднага атакуват, Роберт Цаха губи топката, тя е центрирана към капитана 20.Константинос Каяфас, който с глава праща топката малко над гредата в аут

4-та мин. - Сакалиев извежда с глава Гъргоров по лявото крило, Гъргоров е приклещен между двама и губи

6-та мин. - капитанът на армейците Тодор Янчев извежда Сакалиев, който веднага пуска топката на Велизар Димитров, Велизар изкача срещу вратаря на Омония Адам Везер, но малко преди да стреля топката му е отнета

7-ма мин. - от фаул в центъра Емил Гъргоров извежда Стойко Сакалиев, който не успява да овладее коженото кълбо и играе с ръка, за което реферът Пол Маккеон отсъжда нарушение в полза на Омония

12-та мин. - контраатака на Омония, центриране в наказателното поле на ЦСКА, топката попада в 30. Естатиос Аломестис, който от въздуха стреля от около два метра пред вратата на армейците, Ивайло Иванов избива с върха на пръстите си

20-та мин - Тодор Янчев пресича една един пас в центъра на терена, успява да изведе Сакалиев, който се оказва очи в очи срещу 14. Адам Везер, Везер напуска наказателното поле да пресрещне Сакалиев, прави го с шпагат и чисти в тъч

23-та мин. - двойно подаване между Тодор Янчев и Евгени Йорданов, Йорданов е фаулиран на около 20 метра от вратата на Омония. Изпълняват армейците и контраатака за Кипърци

24-та мин. - 33. Илиас Хараламбус успява да центрира в наказателното поле на ЦСКА, но там няма кой да засече топката

26-та мин. - Сакалиев вижда излезлият вратар на Омония и се опитва да го прехвърли, топката минава в страни от вратата

29-та мин. - 33. Илиас Хараламбус със зверски шут от около 22 метра, максимално затруднява Иванов, който избива

32-ра мин. - Ж.К. получава го Роберт Цаха за грубо нарушение срещу футболист на домакините

35-та мин. - дълъг пас към Мансур Аянда, не успява Аянда да достигне топката, излиза вратаря 14. Адам Везер и изчиства силно напред

39-та мин. - Аянда отново с топката подава на Велизар Димитров, в суматохата му се изпречва Аянда, страничният рефер вдига флага за засада

42-ра мин. - Ж.К. и за Радослав Забавник, за поредното грубо нарушение на словака

44-та мин. - дълга топка получава Сакалиев, опитва се да я овладее, но тя излиза в тъч

45-та мин. - 2 минути продължение на първото полувреме

45+2 край на първото полувреме

Начало на второто полувреме. - Футболистите на Омония подновяват играта.

Една смяна в отбора на ЦСКА направи старши-треньора Ферарио Спасов. На полувремето излезе 20. Мансур Аянда, в игра вече е 10. Амиран Муджири

48-ма мин. - Амиран Муджири търси Сакалиев, намира го, но преди да овладее Сакалиев топката му е избита

49-та мин. - силно изпълнен тъч от домакините в наказателното поле на червените, там Ивайло Иванов сигурно лови

51-ва мин. - силен шут на играч на домакините, Радослав Забавник с последни сили изчиства от гол линията

52-ра мин. - контраатака за червените, Муджири е изведен на стрелкова позиция сам срещу вратаря, стреля Муджири по диагонал, топката минава на сантиметри от вратата на Омония

54-та мин. - смяна в отбора на Омония, излиза 23. Любиша Кекич, влиза 44. Георгиос Николау

57-ма мин. - Гол за Омония. Голмайстор 9.Йозев Козлей. Топката е центрирана отдясно, успоредно на голлинията, Козлей е най-съобразителен, подлага крак и вкарва за Омония.

59-та мин. - Ж.К. и за Евгени Йорданов. Йорданов получи жълт картон за грубо нарушение, общо трети за футболистите на червените

59-та мин. - 11.Мариос Темистоклуес изпълнява силно фаул от около 28 метра. Топката е избита с мъка от Иванов

63-та мин. - голмайсторът до този момент 9.Йозев Козлей навлиза в наказателното поле, но малко преди да стреля Йордан Върбанов избива с хубав шпагат в тъч

64-та мин. - Велизар Димитров извежда Сакалиев зад отбраната на Омония, но страничният съдия вдига флага за засада

69-та мин. - двойна смяна предприема Ферарио Спасов. В игра влизат 24.Костадин Хазуров и 7.Христо Янев, излизат 23.Емил Гъргоров и 21.Стойко Сакалиев

76-та мин. - невероятен пропуск на Христо Янев. Велизар Димитров извежда Янев, той напредва, пуска топката покрай вратаря, но тя излиза, облизвайки гредата в аут.

79-та мин. - Гооооооооооооллл за ЦСКА!!!!!! Муджири изравнява резултата. Христо Янев атакува отдясно, вижда Хазуров в наказателното поле и му подава, Хазуров се засуетява, но успява да даде на Муджири, който на празна врата вкарва за 1:1

80-та мин. - смяна в отбора на домакините. Излиза 15.Антонис Макрис, в игра влиза 10.Веско Михайлович

80-та мин. - публиката на Омония Кипър се опитва да нападне феновете на ЦСКА, които се радват на изравнителния гол, полиция навлиза в сектора и загражда армейските фенове

83-та мин. - Цаха подема атака, навлиза през центъра на терена, на 10 метра от наказателното поле на Омония е фаулиран грубо. Янев изпълнява фаула, но вратарят на кипърците лови

84-та мин. - смяна в отбора на Омония, излиза 9.Йозев Козлей, в игра влиза 8.Харис Николау

85-та мин. - изключително грубо нарушение срещу Велизар Димитров. Извърши го 33.Илиас Хараламбус, след което се нахвърли да се разправя с Велизар Димитров. Реферът му показва жълт картон

90-та мин. - 4 минути продължение на мача.

90-та мин. - домакините искат дузпа за нарушение в наказателното поле на ЦСКА, но реферът показва играта да продължи

90+2 мин. - невероятен пропуск на Костадин Хазуров. Той е изведен очи в очи с вратаря на Омония, Хазуров бие от границата на наказателното поле, топката е избита и отива към Велизар Димитров, той също стреля, но в последния момент притичва защитник и изчиства

90+4 мин. - Край на мача. ЦСКА – Омония - 1:1