• 89мин

35. Ангел Йошев (ЦСКА)

Начало на мача: домакините започват от центъра

3-а мин. - първа опасност пред вратата на шуменци. Чарас е фаулиран на 30-на метра пред вратата на Шумен. Хазуров изпълнява, но топката минава ниско над напречната греда

6-а мин. - втора опасност за домакините: за центрирана топка в наказателното поле от Чарас скачат Хазуров и Сакалиев едновременно, но вратарят Рангелов им я отнема

10-а мин. - Герасим Заков извежда с пас добре Чарас на границата на наказателното поле, Чарас стреля, но не улучва топката

15-а мин. - първа атака на домакините, след силно центриране по десния фланг, топката е шутирана към Хмарук, който с трудност лови

16-а мин. - пръв ЖК в мача, за 35.Ангел Йошев от ЦСКА за грубо поваляне на 14.Христо Христов

17-а мин. - добър пас на Аянда извежда Хазуров в наказателното поле, той опитва стрелба, но вратарят предвидливо е изтеглен напред и лови

19-а мин. - контраатака за домакините по левия фланг извежда Константин Колев сам срещу Хмарук, но вратарят ни с трудност спасява

23-а мин. - Роберт Цаха пробива по лявото крило и подава на Герасим Заков в удобна позиция, Заков финтира защитник на домакините и бие, но право в ръцете на вратаря Рангелов

26-а мин. - остро центриране от корнер на М. Аянда около точката на дузпата, там Сакалиев с удар с глава я изкарва в аут

29-а мин. - Чарас навлиза остро по лявото крило в наказателното поле, бие към далечната греда, където е Сакалиев сам, Сакалиев стреля силно, но вратарят успява да избие топката в корнер

32-а мин. - ЖК за 14.Христо Христов за грубо нарушение срещу Сакалиев

35-а мин. - след центриране от корнер, топката между кеп играчи намира Герасим Заков, който на три метра от вратаря е повален с ръце , но дузпа не последва!

38-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА на Евгени Йорданов! От корнер Аянда центрира остро към точката на дузпата. Там Йорданов се засилва с плонж между двама играчи и отбелязва първи гол

44-а мин. - контраатака на червените, Хазуров центрира към Герасим Заков на далечната греда, Герасим не успява да насочи правилно топката - аут

45-а мин. - една минута продължение

45+1 мин. - край на първо полувреме

Начало на втора част: Армейците ще започнат второ полувреме с тройна смяна в състава: на мястото на 28. Адриан Олегов, 9. Герасим Заков и 4. Маркос Чарас в игра стартират 30. Йордан Тодоров, 10. Амиран Муджири и 23. Емил Гъргоров

47-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА!! Емил Гъргоров! Муджири открадва топката и центрира към наказателното поле, там Сакалиев стреля, но ударът е отразен, топката попада в Хазуров, неговият удар също е отразен, после топката намира Емил Гъргоров, който между множеството крака с два последователни удара успява да удвои резултата

54-а мин. - след втория гол и смените след почивката, армейците отново заиграват по-енергично и атрактивно, с повече положение през вратата на Шумен. Последната атака получи и отговор от домакините, с остър удар на 8.Мирослав Иванов от близо 30 метра по посока на вратата, без резултат

56-а мин. - Аянда получава топка на 5 метра пред наказателното поле на шуменци, последва нервероятен удар към вратата, с огромно усилие отразен от Рангелов в корнер

57-а мин. - първа смяна при домакините: излиза 21.Кяшив Фахрединов, влиза 22.Николай Аршинков

58-а мин. - центирана топка в наказателонто поле на Шумен поражда разбъркване и паника и на два пъти червените не успяват да вкарат във вратата от броени метри пред вратаря

61-а мин. - Муджири пробива по левия фланг и центрира към Хазуров, който вместо да подаде, бие силно в аут

62-а мин. - втора и трета смяна у домакините едновременно: излизат 14.Христо Христов и 17.Станимир Станев, влизат 2.Тодор Жечев и 11.Пламен Кънев

66-а мин. - класическа контраатака на армейците: с едно докосване Муджири извежда по лявото крило Сакалиев, той се обръща и намира Гъргоров, последният връща на дъгата на наказателното поле на Муджири, последва силен шут към вратата, който с огромно усилие е отразен от вратаря

75-а мин. - при опит да изчистят една топка, Муджири и Сакалиев се сблъскаха лошо с глави. На Муждири дълга се налага оказване на медицинска помощ, но той се връща в игра

77-а мин. - след направените последни смени играта и в двата тима се раздвижи много и стана атрактивна и към двете врати

80-а мин. - центрирана топка в наказателното поле на домакините попада в Сакалиев, който от движение стреля и максимално затруднява Рангелов, но вратарят избива. После Хазуров закъснява за топката и не успява да довкара

84-а - ЧК за 10.Борис Борисов за задържане на откъсващия се в нападение Хазуров

85-а мин. - фаулът е изпълнен от Гъргоров, право в ръцете на вратаря Рангелов

88-а мин. - ТРЕТИ ГОЛ за армейците на Сакалиев!! След отлично извеждане на Сакалиев вдясно на наказателното поле, Стойко отправя неспасяемо силен шут от движение към горния далечен ъгъл на вратата и реализира третото попадение

89-а мин. - втори ЖК и съответно ЧК за 35.Ангел Йошев за гребо нарушение срещу противников защитник

90-а мин. - две минути продължение на мача

90+2 мин. - край на мача! ЦСКА продължава в турнира за купата на България