8. Греъм Кери (ЦСКА) асистенция - Яник-Сони Вилдсхут

21. Миле Шкорич (Осиек) асистенция - Антонио Манце

• 86мин

22. Данийел Лончар (Осиек)

Във 2-та минута разбъркване в наказателното поле на армейците след остър пас отляво.

В 9-та минута шут на Миерес в ръцете на Бусато.

В 10-та минута нов, този път неточен изстрел на Миерес.

В 12-та минута спестен жълт картон за Лончар за фаул срещу Кери.

В 16-та минута лсед грешка на Турицов, Клайнхайслер подава на Жапер, но ударът му е блокиран.

В 17-та минута удар на Клайнхайслер, Бусато избива в корнер. В същата минута от него Манце с балонен удар с глава в аут.

В 18-та минута Йомов подава на Кери, шут в ръцете на Ивушич.

В 20-та минута Вилдшут е изведен прекрасно отляво и подава в пеналта, но там Кайседо не успява да засече.

В 24-та минута директен удар от пряк свободен, Милош чисти с глава в корнер. В същата минута Юга от воле в аут.

В 26-та минута центриране от корнер, Миерес продължава с глава, Манце опитва удар, Жеферсон отдалечава.

В 29-та минута Бочкай с шут от пряк свободен в ръцете на Бусато.

В 30-та минута Йомов и Турицов разменят подавания, изстрел на последния в ръцете на Ивушич. В същата минута Вилдшут с рейд отляво и неуспешен пас към Кайседо.

В 33-та минута прекрасна контра на армейците - Йомов пресича отлично топка и подава на Вилдшут, който просто я спира на Кери и с фамозен шут ирландецът открива резултата - 0:1.

В 36-та минута Матай се справя с центриране.

В 45-та минута центриране от корнер на Бочкай, топката се отбива в Манце като остават сериозни съмнения за игра с ръка, след което стига до Шкорич, който с диагонален удар изравнява - 1:1.

В 47-та минута центриране от корнер, Юга отклонява, силен удар на Жеферсон, Ивушич с брилянтно спасяване.

В 48-та минута жълт картон за Миерес за удар с ръка към Кери.

В 54-та минута след силно хвърляне на тъч Манце бие с глава отблизо над вратата. В същата минута жълт картон за Бусато за бавене на играта.

В 56-та минута два последователни паса в пеналтерията, но защитата на ЦСКА се справя.

В 58-та минута разбъркване след корнер, Юга отдалечава опасността.

В 60-та минута шут на Лончар над вратата.

В 61-та минута бърза атака отляво на Вилдшут, но се засуети и не подаде добре.

В 63-та минута центриране от далечен пряк свободен, Бусато се подхлъзва в този важен момент и Лончар някак вкарва топката във вратата, за щастие е бил в засада.

В 65-та минута Вилдшут комбинира с Кайседо, който му връща, но нидерландецът е в засада.

В 67-та минута Матай се справя с две центрирани топки.

В 68-та минута жълт картон за Биелица за протести.

В 70-та минута удар над вратата на Клайнхайслер.

В 74-та минута Миерес играе слабо с глава, Антов с доста спорно отиграване, след което следва и блокиран удар.

В 75-та минута жълт картон за човек от щаба на Осиек за протести.

В 76-та минута жълт картон за Жеферсон за нарушение срещу Милош.

В 77-та минута Бочкай центрира, удар с глава на Бохар в аут. В същата минута жълт картон за Вилдшут за фаул срещу Клайнхайслер.

В 79-та минута Антов пресича опасно подаване в пеналта.

В 81-та минута отлично е изведен Даку, но ударът му е спасен от Бусато, В същата минута Бочкай с директен удар от корнер и пак Бусато отдалечава.

В 83-та минута жълт картон за Турицов за разкарване на топката.

В 84-та минута жълт картон за Шкорич и Юга за спречкаване преди центриране.

В 85-та минута Шкорич с удар с глава, но Бусато избива в ъглов удар.

В 86-та минута Кайседо се откъсва с мощен спринт и излиза сам срещу вратаря, но е спънат от последния в защитата Лончар, който получава директен червен картон.

В 90-та минута Ндокит центрира на Миерес, но шутът му е блокиран.

В 90+1-та минута Кери не се намесва добре и Гълъбов спира Даку при удар. В същата минута и Бохар бие, Бусато лови.

В 90+3-та минута спестен жълт картон на Бохар за фаул срещу Мазику, в същата минута слаб удар с глава на Ахмедов в ръцете на Ивушич.

В 90+5-та минута Шкорич с пресечен удар, след това бърза контра между Мазику и Ахмедов, последният е спрян. В същата минута блокиран шут на Даку.