• 7
    Серджио Консейсао

• Лагизос

• Теодоридис

Загуба с 0:1 претърпя съставът на ЦСКА от гръцкия ПАОК в контролен мач, игран тази вечер на стадион „Тумба“.

Над 17 хиляди души приюти спортното съоръжение, само петдесетина от които фенове на червения клуб. Двубоят бе официалното представяне на ПАОК преди началото на новия сезон.

През първото полувреме не падна нито един гол. Типично за домакини гърците бяха по-активният отбор, но изпуснаха няколко добри възможности за гол.

А българският шампион разчиташе предимно на контраатаки. Удоджи пропиля най-изгодната възможност за гол, когато след изпълнение на свободен удар бе оставен непокрит, но не успя да засече топката на метри от вратата на ПАОК.

Съперникът на ЦСКА на два пъти имаше претенции за дузпи. Но главният рефер подмина мераците на гърците.

След почивката, в 52 минута, гърците поведоха в резултата. Разписа се Константинидис, който Ели Маркес не успя да опази. Авторът на попадението за ПАОК прати топката в левия горен ъгъл на безпомощния Беконо.

И с началото на втората част отборът на домакините владееше инициативата. Тази тенденция се запази до края на контролата.

Една от малкото възможности за ЦСКА пропусна Зе Руи в 82 минута. Маркес центира отдясно, португалецът игра с глава, но прати топката в аут.

Участие в мача взеха дошлите на проби Гунлаугсон и Болер. Те напуснаха терена в 83 мината за сметка на Петков и Сандански.