• 27мин

7. Стойко Сакалиев (ЦСКА)

• 35мин

8. Гита (Петролул)

9' - макар и с резерви, армейците са класи над румънския си съперник от втора лига. Играе се предимно пред вратата на Петролул

19' - гол за ЦСКА - голмайстор Юруков. След едно нарушение отляво на наказателното поле, Юруков прецизно изпълнява и вкарва топката по виртуозен начин във вратата на румънския тим!

24' - втори гол за ЦСКА, отново ЮРУКОВ. Кабус отнема една топка, подава бързо към Данчо Юруков, който отляво, от границата на наказателното поле стреля ниско по земята за 2:0

27' - Сакалиев пропуска дузпа! Йордан Юруков е изведен от Тиаго Силва в наказателното поле сам срещу вратаря, но скача защитник и го поваля с крак в лицето. Веднага последва дузпа, която Сакалиев се нагърбва да изпълни, но вратаря отрази!

34' - резултатът е намален - след автогол. Атака на гостите от Румъния, изстреляна топка снаряд рикошира в крака на армейски защитник и прехвърля Илко Пиргов. Голът е записан на сметката на Гита и е първото попадение във вратата на ЦСКА от началото на подготовката тази година!

45' - край на първата част

една смяна на полувремето. Излезе 7. Стойко Сакалиев, в игра 17. Евгени Йорданов

начало на втората част

52' - Бранеков получава ж.к. за игра малко пред наказателното поле с ръка

67' - три смени в отбора на ЦСКА. Излизат 28. Пицурка, 26. Чипев, 23. Кабус, в игра 2. Съндей Абаше и двамата сенегалци Тигиан и Кан