Данило Кондраков

• 11

• 42мин

28. Браян Морено (ЦСКА) асистенция - Иван Турицов

В 1-та минута с първото подаване е изведен Морено, който стреля добре, но Георгиев избива в корнер.

Във 2-та минута Тасев е изведен от Тютюков, бие, но Бусато избива, има и засада преди това на Тютюков.

В 5-та минута всички на терена и трибуните са на крака и аплодират в памет на Красимир Безински.

В 9-та минута Туфегджич на Хайнц отляво, пас на норвежеца, Андр. Йорданов чисти.

В 12-та минута Морено триково на Турицов, той центрира, топката е избита в корнер. От него Юга с глава в ръцете на Георгиев.

В 15-та минута страхотно подаване на Назон, силен удар от малък ъгъл на Хайнц, Георгиев избива, Андр. Йорданов вади след това.

В 16-та минута силен шут на Хайнц, Георгиев избива.

В 18-та минута Кондраков стреля, но е блокиран.

В 21-та минута Хайнц към Назон, защитник избива, нов пас на Турицов, Дюлгеров вади в ъглов удар.

В 30-та минута разбъркване след центриране от пряк свободен, претенция за игра с ръка в пеналта на Макрецкис. В същата минута Морено на Назон, удар и аут.

В 32-та минута Петров греши, Тютюков на Тасев, който стреля в аут.

В 34-та минута отлична акция, топката стига до Хайнц, той брилянтно извежда Назон, но шутът на нападателя е в аут.

В 35-та минута балонен удар на Тютюков, Бусато лови.

В 36-та минута ново страхотно подаване на Хайнц към Морено, изстрел, Георгиев вади в корнер.

В 38-та минута Назон се разминава с удар при центриране на Хайнц от пряк свободен.

В 42-та минута Турицов е изведен отдясно и връща към точката за изпълнение на дузпи, Морено с красив изстрел открива резултата под плонжа на Георгиев - 0:1.

В 44-та минута удар на Макрецкис в аут след центриране от корнер, претенции за дузпа - неоснователни.

В 45+2-та минута Хайнц е изведен от Назон, претенции за нарушение на Дюлеров в пеналтерията. В същата минута Будинов получава жълт картон за реакция срещу съдийско отсъждане.

В 47-та минута факли в Сектор Г.

В 48-та минута удар на Хайнц, рикошет и ъглов удар.

В 49-та минута жълт картон за Туфегджич за фаул срещу Семенив.

В 55-та минута спестен жълт картон за Андр. Йорданов за фаул срещу Турицов.

В 57-та минута Андр. Йорданов стреля в аут, Пр. Йорданов не успя да засече отблизо.

В 58-та минута спестен жълт картон за удар с лакът на Пр. Йорданов в лицето на Махмутович.

В 71-та минута Кондраков получава и стреля, Бусато избива леко, а Петров отдалечава топката и опасността.

В 72-та минута Назон стреля отдалеч, рикошет и Георгиев лови.

В 77-та минута жълт картон за Макрецкис и Кареасо за сблъсък между двамата при спряна игра.

В 78-та минута центриране от пряк свободен, Назон с глава, докосване в защитник и ъглов удар.

В 79-та минута Семенив с удар-пас в ръцете на Бусато.

В 80-та минута след смените с капитанската лента е Юга.

В 81-та минута бърза атака на армейците, двойно между Шагоян и Назон не успява, след това спестен жълт картон за Шоколаров за фаул срещу Шагоян.

В 82-та минута удар на Шопов от пряк свободен над вратата.

В 89-та минута топовен удар на Шагоян, Георгиев избива, добавка отблизо на Назон, но топката се удря в лицето на Георгиев.

В 90+4-та минута Шопов извежда Назон сам срещу Георгиев, нападателят се засуети и Георгиев изби, Назон си връша топката и дава на Шопов, който бие, рикошет и корнер.

В 90+5-та минута Макрецкис с пас, Дюлгеров сваля с глава, Тасев стреля в аут.