Напуснал без смяна

6. Александър Томаш (ЦСКА)

Начало на мача: отборът на домакините започва играта от центъра

2-а мин. - Томаш подава дълъг прехвърлящ пас към Гай, който е в наказателното поле, но той се спъва и не овладява топката

8-а мин. - Светослав Петров подава на Гъргоров, който на свой ред извежда Брито в удобна позиция, но съдията отсъжда засада

12-а мин. - Шакири подема контраатака по левия фланг, но е фаулиран от защитник на Рилски спортист, съдията отсъжда нарушение

16-а мин. - многоходова комбинация на червените, осъществена от Гъргоров, Антонов и Янчев, завършва с подаване към Мукаси, който е изпреварен в последния момент от вратаря Чавдаров

18-а мин. - ЖК за 20.Петър Аджов за фаул срещу Емил Гъргоров

25-а мин. - дузпа за Рилски спортист. Васил Киров се откъсва сам срещу Колев след бърза контраатака на домакините, Георги Антонов го поваля, за което получава ЖК, а съдията отсъжда дузпа

25-а мин. - 1:0 за Рилски спортист. Васил Киров сам изпълнява отсъдената дузпа и е безпогрешен с удар в горния ляв ъгъл на вратата Колев

27-а мин. - Шакири получава добър пас от Гъргоров и от дъгата пред наказателното поле отправя хубав плътен удар, майсторски уловен от Чавдаров

29-а мин. - Гъргоров получава добър пас на около 27 метра от вратата на домакините от Самоков, без бавене отправя удар към вратата, минал на сантиметри в аут

30-а мин. - Антонов пробива отдясно, подава към Мукаси, той връща топката към точката на дузпата, където е Гъргоров, който на свой ред отправя силен удар, пресечен от защитник на Рилецо, избил с тяло топката в корнер

34-а мин. - Киров се откъсва от защитата на червените, напредва застрашително, но малко преди да достигне наказателното ни поле е пресрещнат от Светльо Петров, който овладява топката и я връща на Колев

34-а мин. - в последвалата контраатака, организирана от армейците, Шакири подава на Мукаси, той извежда Гъргоров на удобна стрелкова позиция, последният бие към вратата, но Чавдаров лови

35-а мин. - Стоян Колев излиза напред за да се пребори за една топка с нападател на домакините и успява да предотврати опасност, като чисти топката в тъч

38-а мин. - ГОЛ ЗА ЦСКА!!! Тодор Янчев изравнява резултата, след като излиза очи в очи с игралия отлично досега Чавдаров при пробив на червените, започнал от центъра, и с отмерен удар изравнява резултата

Стойчо Младенов изпраща Агналдо, Велизар Димитров и Христо Янев да разгравят

40-а мин. - капитанът на домакините Александров получава пас на границата на наказателното поле и отправя удар, минал встрани от вратата зад Колев

45-а мин. - 2 минути продължение

45+1 мин. - двойно подаване между Брито и Мукаси завършва с изстрел на Брито от близко разстояние, но неочаквано бие в аут

Край на първото полувреме

Начало на второто полувреме. Няма смени и в двата отбора

46-а мин. - Шакири пробива отляво, центрира, топката рикошира в крак на защитник на домакините и Чавдаров успява да я улови

49-а мин. - Гъргоров извежда Мукаси, той излъгва защитник на Рилецо и отправя силен удар, минал на сантиметри встрани от целта

51-а мин. - Брито е изведен сам срещу Чавдаров от Георги Антонов, но не успява да се ориентира, забавя се и вратарят му я отнема миг преди да отправи удар

54-а мин. - ГОЛ за Рилски спортист. Иван Гемеджиев е голмайсторът. Стоян Колев излиза напред с топката, Гемеджиев изненадващо му открадва топката и бележи втори гол за домакините от Самоков

56-а мин. - първа смяна в нашия отбор. На мястото на Шакири влиза 9.Агналдо Перейра

60-а мин. - първа смяна и за домакините от Самоков: на мястото на 11.Ивайло Петров влиза 16.Любомир Виденов

64-а мин. - Чавдаров за малко изпреварва Агналдо в наказателното поле и лови топката от краката му

65-а мин. - втора смяна за армейците: на мястото на Брито влиза 7.Христо Янев

66-а мин. - Мукаси центрира в наказателното поле на домакините, там Агналдо отправя плътен удар, минал встрани от целта

68-а мин. - удар с глава на Агналдо среща левия страничен стълб на вратата на Рилецо

71-а мин. - последна смяна на Стойчо Младенов: Велизар Димитров влиза на мястото на Мукаси

73-а мин. - ЖК за Велизар Димитров

74-а мин. - втора смяна на домакините от Самоков - на мястото на Васил Киров влиза Димчо Маринов

76-а мин. - Велизар Димитров пропуска да отбележи, след като от малкото наказателно поле бие високо над вратата

77-а мин. - ЖК за Гай

79-а мин. - ЖК за Кирил Александров от домакините

86-а мин. - Гъргоров получава топка в наказателното поле, финтира защитата и бие, но Чавдаров отбива в корнер

87-а мин. - ЧК за 20.Петър Аджов, след като получава втори жълт картон за фаул срещу Агналдо. Веднага след това Тодор Янчев извършва нарушение срещу Александров и също получава ЧК

87-а мин. - последна смяна за Рилски спортист: на мястото на 8.Александров влиза 19.Владимир Чалъков

90-а мин. - ЖК за 16.Любомир Виденов за нарушение срещу Томаш

90-а мин. - 5 минути продължение

90+1 мин. - Агналдо Перейра отправя силен удар към вратата, минал встрани от целта

90+3 мин. - армейците ще завършат мача с 9 човека, тъй като Александър Томаш не може да се върне в игра след контузията, причинена му от Виденов