• 75мин

25. Жоао Карлош Пинто Шавеш (ЦСКА)

• 79мин

15. Ивайло Петров (Родопа)

Начало на мача: отборът на домакините започва играта. Стадионът в Смолян е изпълнен до краен предел, около 6000 зрители са дошли да наблюдават двубоя

1-ва мин. - ЖК за 25.Жоао Карлос за грубо нарушение срещу 7.Милан Коприваров

3-та мин. - при контраатака на домакините, Адриан Олегов прави грешка за втори път от началото на мача, домакините изпълняват пряк свободен удар на около 40 метра от вратата на Колев, но топката е избита

7-а мин. - нарушение срещу Гъргоров, който изпълнява прекия свободен удар отляво на наказателното поле, близо до тъчлинията и подава към Христо Янев, той намира Йошев на точката на дузпата, Йошев бие, но над напречната греда

10-а мин. - след нарушение срещу Янев, отново Гъргоров изпълнява прекия свободен удар на ъгъла на наказателното поле, но Васил Василев успява да отрази топката

В първите петнадесет минути на мача играта се води в центъра на терена, и двата отбора разчитат предимно на контраатаки, като домакините са по-активни на терена. Армейците за пръв път през сезона започват с Йошев и пред него Чарас по лявото крило в стартовия състав

16-а мин. - Гъргоров успява да октрадне топката по лявото крило, финтира защитник на домакините, пуска по земя към Чарас, но последният в желанието си да центрира, подава топката право в ръцете на вратаря на смолянци

20-а мин. - Йордан Тодоров получава топка от Гъргоров вдясно на нападението на червените, финтира двама от защитата на домакините, но трити успява да я отнеме. Топката отново попада в краката на Тодоров, той стреля силно към далечната греда на вратата, но в последния миг Дяков избива в корнер

22-а мин. след изчистване от защитник на домакините, топката попада у Тодоров, който навлиза на 2 метра фронтално срещу вратаря на домакините, но в последния момент 3.Дяков изчиства в корнер

24-а мин. ЖК за 16.Иван Стойчев от Родопа, за грубо нарушение над Светослав Петров

28-а мин. - принудителна смяна за домакините: излиза 5.Петър Колев, в игра влиза 6.Йордан Минев

29-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА! Голмайстор Чарас! При поредна контраатака на червените, Хазуров хвърля пас от центъра към Янев, който с едно докосване на топката я овладява и центрира към връхлитащия отляво Чарас. От въздуха Маркос Чарас прави вратаря Василев безпомощен

32-а мин. - ъглов удар, изпълнен от Христо Янев, който центрира топката към далечната греда, там връхлитащият Йошев пропуска да удвои резултата

33-а мин. ЖК за 7.Христо Янев за нарушение над 8.Костадин Башов

43-та мин. - ВТОРИ ГОЛ за червените!!! Светослав Петров! Карлос е спънат от защитник на домакините при получена топка, Христо Янев изпълнява и подава добре на капитана ни, който с удар извън наказателното поле удвоява резултата

45-а мин. - Христо Янев извежда прекрасно Гъргоров, който е на отлична позиция вдясно от вратата на Василев, но стреля твърде рано и топката излиза в аут

45-а мин. - една минута продължение

45+1 мин. - игра на Светльо Петров с ръка извън наказателното поле, отсъден е фаул, изпълнен от Митревски. Той стреля силно, но Стоян Колев отразява прекрасно удара

45+1 мин. - край на първо полувреме

Начало на второ полувреме: по една смяна в двата състава - за армейците: излиза 28.Адриан Олегов, влиза 27.Радослав Митревски; за Родопа Смолян: излиза 16.Иван Стойчев, на негово място влиза 17.Николай Филипов

47-а мин. - грубо нарушение срещу Чарас, той е изведен от терена за медицинска помощ. Прекият свободен удар е изпълнен от Христо Янев силно и неточно

48-а мин. - трета смяна за домакините: излиза 18.Стефан Учиков, влиза 15.Ивайло Петров

51-а мин. - Христо Янев центрира топка към далечната греда на Василев, където връхлитащият Хазуров със силен шут я праща право в ръцете на вратаря

54-а мин. - ЖК за 8.Костадин Башов за реплика към съдията

59-а мин. - втора смяна за армейците: излиза 23.Емил Гъргоров, влиза 10.Амиран Муджири

61-а мин. - ЖК за 35.Ангел Йошев за нарушение срещу 8.Костадин Башов

68-а мин. - трета смяна за ЦСКА: излиза 7.Христо Янев, влиза 20.Жоао Паоло Брито

69-а мин. - ЖК веднага след влизането на 20.Жоао Паоло Брито за реплика към рефера

72-а мин. - при контаатака за червените, Хазуров прави пробив по центъра, напредва и стреля от дъгата на наказателното поле, но високо и неточно

75-а мин. - 3:0 за ЦСКА!!! Жоао Карлос! При центриране от корнер, Карлос получава добра топка фронтално срещу вратата извън наказателното поле, овладява топката и бие, тя рекушира в рак на защитник но влиза във вратата

79-а мин. - гол за домакините на 15.Ивайло Петров. След разбъркване и грешка в защитата ни, Петров реализира за Родопа

83-а мин. - Светослав Петров изпълнява фаул след нарушение срещу самия него и бие мощен шут от около 30 метра фронтално срещу Василев, като едва не вкарва заедно с топката и вратаря в мрежата, но Василев спасява

89-а мин. - след фаул над Муджири, Брито изпълнява прекия свободен удар и насочва топката към Хазуров, който пропуска. Там включилия се Карлос бие от точката на дузпата с глава право в ръцете на вратаря на Родопа

90-а мин. - 2 минути продължение

90+2 мин. Край на мача.